Şeyma Subaşı'nın reklam ücreti dudak uçuklattı

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Son zamanlarda İtalya sevgilisi Guido Senia ile adından sıkça söz ettiren Subaşı hakkında öyle bir iddia ortaya atıldı ki... Subaşı, 3,1 milyon takipçili Instagram hesabında reklam başına 120 bin TL istiyor ve sadece birkaç saniye görüneceği bir reklam filminden neredeyse 1 milyon liraya yakın talepte bulunduğu öğrenildi.

MAGAZİN 21.09.2019, 18:01
Şeyma Subaşı'nın reklam ücreti dudak uçuklattı

Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdıktan sonra, İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı hakkında yine bomba bir iddia ortaya atıldı. Subaşı'nın reklam için istediği ücret dudak uçuklattı. 

Şeyma Subaşı, 3,1 milyon takipçili Instagram hesabının ekmeğini yiyor. Subaşı'nın, reklam için 1 instagram hikayesinden 120 bin TL istediği öne sürüldü.

Acun Ilıcalı ile yollarını niye ayırdıkları dedikoduları sürerken, İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı hakkında yine bomba bir iddia ortaya atıldı.

Ortağı olduğu Healthyish Cafe dışında başka geliri olmayan ve lüks seyahatlerine yine de ara vermeyen Subaşı'nın, 3,1 milyon takipçili Instagram hesabının hikaye bölümünde 24 saatliğine paylaştığı bir reklam için yüksek bir meblağ istediği iddia edildi.

1 hikaye paylaşımı 120 bin TL

İddialara göre Subaşı, Acun Ilıcalı'dan aylık 125 bin lira nafaka alırken bir markayı Instagram'ın hikaye kısmından paylaşmak için 120 bin TL talep ediyor.

Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra bir uygulama sayesinde kıyafetlerini satışa çıkaran Şeyma Subaşı'nın "Aldığı nafaka yetmiyor!" dedikodularının ardından ortaya çıkan reklam ücreti iddiası ağızları açık bıraktı.

Magazin kulislerinde konuşulan bir bilgiye göre de Subaşı'nın yalnızca birkaç saniye gözükeceği bir reklam filminde yer alması ise resmen bir servet.

Reklam filmi 1 milyon TL

Şeyma Subaşı ile görüşen ünlü bir marka Subaşı'nın talebini duyunca şaşırdı. İddialara göre, Subaşı, yalnızca birkaç saniye görüneceği bir reklam filminden neredeyse 1 milyon liraya yakın talepte bulundu.

Yorumlar (0)