Şeyma Subaşı kitabının çıkacağı zamanı açıkladı!

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'nın boşandığı Şeyma Subaşı, yeni kitabıyla ilgili sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Şeyma Subaşı: "1,5 ayımız kaldı. Çok az kaldı ve heyecanlıyız." dedi

MAGAZİN 29.04.2019, 21:46
Şeyma Subaşı kitabının çıkacağı zamanı açıkladı!

Instagram'da paylaştığı son fotoğrafla şaşırtan Şeyma Subaşı, akıllara daha önce kitap çıkarmaya hazırlandığını hatırlattı.

KİTABININ ADI ŞEYMA


Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından yeni kitabının yakında çıkacağının müjdesini vererek paylaştığı fotoğrafa İngilizce olarak, "Yeni kitabım geliyor." ifadelerin kullandı. Sözlerine devam eden Şeyma Subaşı, "Kitabın adının Şeyma olacağını tahmin etmek çok da zor değil. Kitabımız geliyor. Ne kadar kaldı. Tam bir buçuk ayımız. Çok az kaldı ve çok heyecanlıyız." dedi.

 KALÇASINI KALDIRTMIŞTI

Acun Ilıcalı ile birlikteliğiyle adını duyuran Şeyma Subaşı, her anını sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşarak fenomen hale geldi. Her hareketi ve paylaşımı birçok kişi tarafından özenilen Subaşı, son olarak gittiği bir güzellik merkezinde kalçasını kaldırttı. Subaşı, her anını olduğu gibi bu operasyonu da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Yorumlar (0)