Şeyma Subaşı İlk Nafakayla Ne Yaptı Dersiniz

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı 'nın geçtiğimiz günlerde gerçekleşen boşanma davasında, Şeyma Subaşı 'na ödenecek olan nafaka da en az dava kadar konuşulmuştu. İlk ödenen nafakayla güzelliğine çok düşkün olan Şeyma Subaşı ne yaptı dersiniz?

Şeyma Subaşı İlk Nafakayla Ne Yaptı Dersiniz

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde tek celsede boşanmıştı.  Gerçekleşen boşanma davasında, Şeyma Subaşı 'na ödenecek olan nafaka da en az dava kadar konuşulmuştu. 
İlk ödenen nafakayla güzelliğine çok düşkün olan Şeyma Subaşı ne yaptı dersiniz?


Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt  köşesinde, Şeyma Subaşı'nın aldığı ilk nafakayla estetik yaptırdığını anlattı.

İşte Bülent Cankurt'un yazısı:

Geçen yıl Eylül'de Fransa'da resmiyete dökülen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın 14 aylık evcilik oyunu, geçen ay tek celsede bitmişti. Acun Ilıcalı'nın 125 bin lira aylık nafaka ödediği Şeyma Subaşı'nın Instagram sayfasına koyduğu fotoğrafı görünce; artık erkeklerde de yaygın olan boşanma sonrası estetiği yaptırdığı dikkatimi çekti!BOŞANMA SONRASI ESTETİĞİ 

Genç yaşına rağmen şimdiye kadar birçok estetik operasyon geçiren Subaşı, yine yaptıracak bir şey bulmuş! Yanlış bir şey yazmamak adına bu işin ehli bir arkadaşımın fikrine başvurdum.
Söylediğine göre Subaşı, burun orta hattında kemer ve burun duvarını olduğu alanı incelttirip kavis oluşturtmuş.

Arkadaşım; kapalı teknik sınırlı bir operasyon uygulanan Subaşı'nın göz akslarının ve bakışlarının değiştiğini ve bunun da operasyonu kısa bir süre önce yaptırdığını gösterdiğini söyledi.

Görünen o ki; Şeyma Subaşı, aldığı ilk nafaka ile bıçak altına yatmış!!! Şimdiye kadar endoskopik kaş asma, dudak dolgusu, diş estetiği, dil ve diş restorasyonu yaptıran 28 yaşındaki Şeyma Subaşı'nın son olarak burun orta hattının kemeri törpülenmiş, inceltilmiş. 

YORUM EKLE