Şeyma Subaşı bornozla oturmaya kalkışınca frikik vermekten son anda kurtuldu!

Acun Ilıcalı tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, youtuber olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Dün yayınladığı New York ve Miami tatillerinin yer aldığı videosunda bornozla bağdaş kurarak oturmaya çalışan Subaşı, frikik vermekten son anda kurtuldu.

MAGAZİN 13.11.2019, 16:08
Şeyma Subaşı bornozla oturmaya kalkışınca frikik vermekten son anda kurtuldu!

Görkmli bir düğünle Acun Ilıcalı ile dünya evine giren Şeyma Subaşı, evliliğinin 15. ayında boşanma kararı almıştı. Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, YouTube kanalı açarak gittiği tatillerden ve günlük yaşantısından videolar çekmeye başladı.

SON ANDA KURTULDU
Geçtiğimiz haftalarda canlı yayında olan Acun Ilıcalı'yı mesaj atarak kızı Melisa ile çıkacağı tatilin maddi harcamalarını soran Şeyma Subaşı, olaylı başlayan tatilinden video yayınladı. Dün YouTube kanalından yeni video paylaşan Subaşı, Miami'de bir parti katılmak için hazırlandığı anları paylaştı. Bornozla kamera karşısına geçen Subaşı, yatağın üzerine bağdaş kurarak oturmak isterken frikik vermekten son anda kurtuldu.

TEPKİ GÖSTERİLMİŞTİ
Şeyma Subaşı'nın videosunda dikkat çeken bir diğer sahne ise kızı Melisa ile oyun oynadığı anlar oldu. Önceki gün kızı Melisa'nın yağmurdan korkmasına aldırış etmeden video çektiği için tepkilerin odağında olan Subaşı, bu sefer de oyun oynarken kızını büyük naylon poşetin içine koyarak etrafında döndürdü.

CESUR PAYLAŞIMLARDA BULUNDU
Sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı cesur paylaşımlarla her fırsatta adından söz ettirmeyi başaran Şeyma Subaşı, 5 gün önce iç çamaşırsız pozlarını paylaştı. Subaşı'nın pozlarını beğenenlerin yanı sıra bu kadar cüretkar olmasını da eleştirenler de oldu.

Yorumlar (0)