Serenay Sarıkaya 'ya büyük şok

Sinem Umaş, bir döneme damga vuran 'Gelinim Olur Musun' programının en ünlü simalarındandı. Kaynana Semra ile yaşadıkları tartışmalar hafızalardan silinmeyen Umaş hayvanseverliği ile de biliyor. Üzerinde peluş kabanla fotoğraflarını sosyal medya üzerinden yayınlayan Serenay Sarıkaya 'ya ateş püsküren Umaş, Serenay Sarıkaya 'yı şok etti.

MAGAZİN 04.01.2019, 17:18
Serenay Sarıkaya 'ya büyük şok

Sinem Umaş, bir döneme damga vuran 'Gelinim Olur Musun' programının en ünlü simalarındandı. Kaynana Semra ile yaşadıkları tartışmalar hafızalardan uzun süre silinmemişti.

Sosyal medya üzerinden sürekli hayvanseverliği ile ilgili paylaşımlarda bulunan Sinem Umaş , bu kez de Serenay Sarıkaya 'ya ateş püskürdü.

Serenay Sarıkaya 'nın Sosyal medya üzerinden peluş la olan fotoğraflarına şok eden ithamlar yazan eski gelin adayı Sinem Umaş , kendi hesabı üzerinden tek tek Serenay Sarıkaya 'nın o fotoğraflarını paylaştı. Tabi üzerlerine kendi düşüncelerini ekleyerek..

"Çok kararsız kaldım paylaşıp paylaşmamakta. Dedim ki ya paylaşsan ne olur Serenay Sarıkaya olmuş Türkiye'nin en iyi oyuncusu. Benimde çok beğendiğim oyuncu hem de ama yok dayanamıyorum anladınız mı. Ben özellikle milyonların örnek aldığı insanların bu kadar duyarsız davranmasına dayanamıyorum.

Üzerindeki kabanı yapan marka %100 kuzu postundan kürk üretiyor. Kuzulardan post elde edebilmek için canlı bir şekilde sıcak bıçaklarla derisinden ayırmak gerekiyor kürkünü. Tasarımcıları Hafize Çeliktürk ile Seda Çeliktürk olan Marka 17 Kasım 2016 da Beymen Zorlu Center da ilk koleksiyonunu tanıttı ve satışa sundu.

Evinde baktığın köpeklerin var doğayı temizleme sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyorsun neden bu montu giyersin neden markanın lansmanına katılırsın. Neden ya?

Yorumlar (0)