Serenay Sarıkaya'nın 6 bin TL'lik botları olay oldu!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün 6 bin liralık botlarıyla olay oldu! Nişantaşı'nda bir binadan çıkarken muhabirlerin odağına giren Sarıkaya, lüks tutkusuyla biliniyor. Ünlü oyuncunun daha önce de ayakkabılarına servet harcadığı ortaya çıkmıştı. Yaptığı her hareketiyle dikkat çeken Sarıkaya, gelen yorumlara ise yanıt vermedi.

MAGAZİN 02.12.2019, 13:42 02.12.2019, 15:11
Serenay Sarıkaya'nın 6 bin TL'lik botları olay oldu!

Rol aldığı Alice Müzikali'nde başarılı bir performans gösteren ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Nişantaşı'nda görüntülendi. Geçtiğimiz hafta 7 bin liralık terlikleriyle görüntülenen Sarıkaya,lüks tutkusuyla biliniyor. Girdiği binadan geç çıkan oyuncu, trafiği de birbirine kattı. 6 bin TL'lik kamuflaj desenli botlarıyla görüntülenen Serenay Sarıkaya, kameraların hedefi oldu.

Aracı yolu kapattığı için yolda uzun kuyruklar oluşurken sürücüler :''Serenay'ı görmüş olduk beklediğimize değdi.''dedi.

7 bin TL'YE BOT ALMIŞTI!

Geçtiğimiz günlerde giydiği leopar desenli terlikleriyle de sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Serenay Sarıkaya, gelen yorumları umursamamıştı.

SERENAY SARIKAYA KİMDİR?

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1991 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Annesinin adı Ümran, babası Mustafa Sarıkaya’dır. 6 yaşındayken anne babası boşanmışlar.İlk ve ortaokulu bitirdikten sonra Antalya Saime Salih Konca Lisesi'nden mezun olmuştur. İstanbul Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü'ne devam etti. 2007 yılında Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen "Avrupa Gençler Güzellik Yarışması"nda, Türkiye'yi temsil etme hakkı kazanmıştır. Yarışmada ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek "Jüri Özel Ödülü"nü almış ve ülkemize dördüncülükle dönmüştür. 2010 yılında katıldığı “Türkiye Güzellik Kraliçesi” Yarışmasına ikinci olmuştur.

Yorumlar (0)