Serdar Ortaç Özlem Davran ile aşk yaşamaya başladı!

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, Chloe Loughnan ile 5 yıllık evliliğini Ağustos ayında sonlandırdıktan sonra sahne aldığı bir mekanda gündeme düşecek açıklamalarda bulunmuştu. Ünlü popçunun yeni sevgilisinin Seksenler dizisinin yıldızı Özlem Davran olduğu iddia edildi.

MAGAZİN 04.11.2019, 13:42
Serdar Ortaç Özlem Davran ile aşk yaşamaya başladı!

2014 yılında görkemli bir düğünle İrlandalı model Chloe Loughnan ile görkemli bir düğünle nikah masasına oturan Serdar Ortaç, 5 yıllık evliliğini geçtiğimiz Ağustos ayında sonlandırmıştı. Ünlü popçu magazin gündemine oturacak bir bomba patlattı.

SÜRPRİZ BİR GELİN ADAYI
49 yaşındaki popçu, Etiler'de bir mekanda sahne aldı. Sahnede izleyicilerle ara ara sohbet eden Ortaç, sağlığı için ''Turp gibiyim'' derken aşk itirafıyla şaşırttı. Ortaç, "Turp gibiyim, hatta yakında karşınıza sürpriz bir gelin adayıyla çıkabilirim. Kendisi şu an burada. O kendini biliyor" diyerek aşka küsmediğini belirtti. Ünlü popçunun yeni sevgilisinin ise Seksenler dizisinin yıldızı Özlem Davran olduğu iddia edildi.

GÖZLERİNİN İÇİNE BAKARAK KARABİBERİM ŞARKISINI SÖYLEDİ
Aşk itirafının ardından Serdar Ortaç'ın kendisini en önden dinleyen oyuncu Leman Davran'ın gözlerine bakarak 'Karabiberim' şarkısını söylemesi dikkat çekti.

İŞ İÇİN GÖRÜŞTÜK DEMİŞTİ
Serdar Ortaç, önceki gün Etiler'de oyuncu Leman Davran ile görüntülenmişti. Ortaç durumu beraber sanat okulu kurduklarını iş için görüştüklerini açıklamıştı. Tüm bu olanlara ise Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan'un nasıl tepki vereceği merak konusu oldu.

Yorumlar (0)