Serdar Ortaç 'ın yoğun bakımdaki kardeşine teşhis konuldu

Ünlü Sanatçı Serdar Ortaç 'ın kardeşi Serkan Ortaç yılın son günlerinde bilinmeyen bir nedenden dolayı yoğun bakıma alınmıştı. Ortaç kötü haberi duyar duymaz hastaneye koşmuştu. Serdar Ortaç 'tan kardeşi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Serdar Ortaç 'ın yoğun bakımdaki kardeşine teşhis konuldu

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç 'ın kardeşi Serkan Ortaç geçtiğimiz günlerde bilinmeyen bir sebepten ötürü hastanenin yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. Serdar Ortaç üzücü olayın üzerine Instagram sayfasından yayınladığı açıklamada, “Kardeşim Serkan geçirdiği bir enfeksiyon sebebiyle tedavi altındadır. Şu an gerekli kontroller yapılarak rahatsızlığının sebebi araştırılıyor. Gelişmeler oldukça size haber vereceğim” cümleleriyle haber vermeye çalışmıştı.

Geçen akşam bir mekanda sahne alan Serdar Ortaç , programı öncesi gazetecilerin sorularını cevapladı:

“2018’in ilk yarısı iyiydi, ikinci yarıda bir sürü sağlık problemi oldu. Önce karım kaza yaptı, sonra kardeşim yoğun bakıma alındı. Virüsü buldular. H1N1’miş kardeşim.

Bebekler de bile oluyormuş. Bunun bünyesine daha ağır gelmiş. Tedavisi 7-8 gün sürecek. Ayağa kalkacağını umuyorum. 10 gün de olur diyorlar, 2 ay da…”

Eşi Chloe Loughnan ile ilgili çıkan dedikodulara da artık sıkıldığı belli olarak cevap vermeye çalışan Ortaç, 

“Chloe ile her gün konuşuyoruz. Ayrılmıyoruz, ayrılık yok. Kötü bir şey yok. Boşanmıyoruz. Boşanalım diye uğraşanlar öyle yapıyor. Türk gelenekleri diyelim…” diye ekledi.

YORUM EKLE