Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan hakkında konuştu!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç gazetecilerin eski eşi Chloe Loughnan hakkındaki sorularına yanıt verdi. Ortaç'a geçtiğimiz ay boşandığı Chloe Loughnan ile ilgili iş alamadığı yönündeki iddialar hakkında konuştu. Ünlü şarkıcı "Chloe'nin oyunculuk fiyatı neden düşsün, aksine artmıştır" açıklamasında bulundu.

MAGAZİN 07.10.2019, 10:55
Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan hakkında konuştu!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin eski eşi "Chloe ile boşandıktan sonra fiyatları düştü diye bir haber çıktı, doğru mu" sorusuna karşılık "Yok, Chloe fiyatları da oynatmaz. Ben varken de sabit fiyatı vardı. Şimdi film çekiyormuş Kıbrıs'ta, yine ücreti iyidir. Neden boşanınca fiyatı düşsün kadının, aksine daha çok artması lazım. Chloe çok güzel bir kadın, her yerde iş alır. Sonuna kadar destekliyorum" açıklamasında bulundu.

"SEVGİLİ ŞU AN DÜŞÜNECEĞİM EN SON ŞEY"
Geçtiğimiz günlerde bir kadınl görüntülenen Serdar Ortaç: "Geçenlerde Kuruçeşme'ye bir arkadaşımla kahve içmeye gittim. Yanıma bir kadın oturdu. Magazinciler hemen çekmişler, 'Serdar'ın yenisi' diye. Yazık yani onun da annesi babası var. Ayrıca ben yeni boşandım, şu an sevgili düşüneceğim en son şey. Aşka kapalı değilim ama hiç aklıma gelmiyor, şu an sadece işime odaklandım" dedi.

MERVE ÖZBEY'DE ORADAYDI
Misafirler arasındaki Merve Özbey, Serdar Ortaç'ın daveti üzerine sahneye çıkıp mini bir konser verdi.

Yorumlar (0)