Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? ATV yayın akışı

Sen Anlat Karadeniz 37. bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Dizilerin üç haftalık ara vermesi sonrası seyirciler Sen Anlat Karadeniz yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Sen Anlat Karadeniz 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde Nefes, Vedat’ın intikamı ile sarsılırken Tahir, Berrak’ı hayata döndürmeye çalışıyor. Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümü ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

MAGAZİN 16.01.2019, 12:53
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? ATV yayın akışı

Sen Anlat Karadeniz 37. bölümü hayranları tarafından merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağının cevabını arayan izleyiciler için kanal yönetimleri açıklama yaptı. Yeni bölümde Vedat'ın Nefes'e intikamı dikkati çekerken, Tahir de Berrak'ı kurtarmak için elinden geleni yapacak. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ve seyircinin merakla beklediği gelişmeler.

SEN ANLAT KARADENİZ 37. BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle izleyenleri yine ekran başına kilitleyecek. 37. bölüm fragmanı heyecanla beklenirken, dizinin üç haftalık aradan sonraki yayınlanma tarihi de belli oldu. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle 23 Ocak Çarşamba akşamı ATV ekranlarında olacak.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Diziseverleri ekran başına kilitleyen ve önemli bir hayran kitlesi toplayan dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Yayınlanan son bölümü olan 36. bölümü de önemli gelişmelere sahne olmuştu. Sen Anlat Karadeniz 36. bölümünde Mercan, Vedat yerine Berrak'ı asmak üzereyken Tahir yetişir.

Berrak'ı kurtaran Tahir, Nefes'in ondan gizli yaptıklarını öğrenince Nefes'ten hesap sorar. Vedat'ın elinde delil olmadığını düşünen kadınlar yıkılmayıp tüm güçleriyle işe sarılırken, Vedat harekete geçer.

SEN ANLAT KARADEDENİZ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Sen Anlat Dizisi konusu ne ve oyuncuları kimler soruları da son zamanlarda aranan başlıklar arasında. Dizinin konusu: Yıllar önce pra karşılığı satıldığı adamın zulmünden kurtulup çocuğuyla birlikte Karadeniz'de bir ilde sığınan Nefes'le onu bu zorlu hayatta koruduğu için ailesinden büyük tepki alan Tahir'in imkansız aşkını anlatıyor.

Yorumlar (0)
24°
açık