Sen Anlat Karadeniz 42.yeni bölüm fragmanı! Sen Anlat Karadeniz 41.bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz 42.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Sen Anlat Karadeniz son 41.bölümde heyecan doruktaydı! Dizi severler Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanlarını ve son bölümde yaşananları merak etmeye başladı. ATV’nin en popüler dizilerinden olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümü yine büyük bir heyecanla sona erdi. Büyük bir izleyici kitlesi olan Osman Sınav dizisinde dram, aksiyon bitmiyor… Sen Anlat Karadeniz en son bölümde Tahir Vedat’ı vurarak tutuklanıyor. Vedat’tan kurtulamayacağını anlayan Nefes kayıplara karışıyor. Her Çarşamba günü ATV’de 20.00’de yayınlanan dizinin 40. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Tahir’in hapisten kaçtığını Nefes öğreniyor. Sen Anlat Karadeniz 42. bölüm fragmanı haberimizde...

MAGAZİN 20.02.2019, 19:40
Sen Anlat Karadeniz 42.yeni bölüm fragmanı! Sen Anlat Karadeniz 41.bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz 42.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Sen Anlat Karadeniz son 41.bölümde yaşananlar merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz dizisi ilk başladığı bölümden beri izleyiciyi televizyon karşısına kitledi. Büyük bir hayran kitlesi olan dizide olaylar ve aksiyonlar hayranlarını bir sonraki bölüm için merakta bırakıyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu yer alıyor. Bir sonraki bölümün fragmanını merakla bekleyen Sen Anlat Karadeniz izleyicileri, yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı…

SEN ANLAT KARADENİZ 41.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"Ben oğlumla karımı galiba buldum..."

Sen Anlat Karadeniz 41.bölümünde bu hafta Nefes, Tahir'in hapisten kaçtığını öğrenir. Sevdiği adamın ömür boyunca kaçak yaşamasını istemeyen Nefes bir seçim yapmak zorundadır. Murat Nazar'ı kaçırır. Nazar'ı Murat'ın sırtında Kaleli Konak'ın kapısında gören Saniye, Tahir'den sonra bir oğlunun daha yanlış bir evlilik yapmasına izin vermeyecektir. Tahir, Nefes ve Yiğit'i bulmayı başarır. Tahir birlikte yeni bir hayatın hayalini kurarken, Nefes sevdası için ayrılığa göğüs germeye razıdır.

SEN ANLAT KARADENİZ 40.BÖLÜM ÖZETİ

Nefes nefese kaçış!

Sen Anlat Karadeniz 40. son bölümünde; Sokak serserileri tarafından kaçırılan Nefes adamları alt etmeyi başarırken, Tahir peşindeki polislerle yüz yüze gelmiştir. Vedat uyanıp Nefes'in kaçtığını öğrenince serumları söker atar. Nefes'in peşinden gidecek gücü olmayan Vedat, Fikret'i ikna etmek için bu defa acımasız bir yöntem deneyecektir. Tahir, Yiğit'in bıraktığı izlerin peşinde onlara adım adım yaklaşırken, Nefes oğlunun kucağına yığılır. Yiğit annesini kaybetme korkusuyla karşı karşıya gelmiştir.

 
SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM (https://www.atv.com.tr/webtv/sen-anlat-karadeniz/bolum)

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Yorumlar (0)