Selen Soyder'den Can Yaman'a libido göndermesi!

Can Yaman son verdiği röportajda, eski dizi partneri Selen Soyder için libidosu düşük snob bir kadın açıklamasında bulunmuştu. O iddialara Selen Soyder'den cevap geldi. Sosyal medya hesabından eşiyle olan fotoğrafını paylaşıp Can Yaman'ın sözlerine karşılık verdi. Selen Soyder'in cevabı magazin gündemine oturdu.

MAGAZİN 02.12.2019, 15:17
Selen Soyder'den Can Yaman'a libido göndermesi!

Yakışıklı oyuncu Can Yaman, bir röportajında Selen Soyder'e göndermede bulunmuştu. Can Yaman,  2016 yılında aynı dizide oynadığı meslektaşı Selen Soyder'e  "Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela 'Hangimiz Sevmedik' dizisindeki partnerim Selen Soyder'le bu yüzdem problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

EŞİYLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI
Can Yaman'ın bu sözleri sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Birçok ünlü ismin tepki gösterdiği Can Yaman'a bir tepki de gönderme yaptığı Selen Soyder'den geldi. Instagram hesabından eşiyle olan bir fotoğrafını paylaşan Soyder "Çok şükür ki bugüne bugün libidosu düşük snop bir kadınım falan filan" notunu düştü.

Yorumlar (0)