Seda Sayan, Acun Ilıcalı'ya öyle bir şey yaptı ki! Yakalandı...

Dün akşam saatlerinde Eser Yenenlerin düğününe akın eden ünlülerden biri de Acun Ilıcalı'ydı. Seda Sayan da Acun Ilıcalı'yı görüp bu anı hemen ölümsüzleştirmek istedi ama bu sayede yakalanmış oldu.

Seda Sayan, Acun Ilıcalı'ya öyle bir şey yaptı ki! Yakalandı...

Eser Yenenler'in düğününde Seda Sayan kendine yaptığı photoshop'u Acun Ilıcalı'ya da yapınca sosyal medyanın diline düştü.

SEDA SAYAN ACUN ILICALI'YI REZİL ETTİ...

Dün akşam saatlerinde 4 aylık hamile sevgilisi Miss Turkey dördüncü güzeli seçilen Berfu Yıldız ile Eser Yenenler dünyaevine girdi. Seda Sayan, Acun Ilıcalı, Murat Dalkılıç, Aslı Enver, Murat Boz gibi sanat camiasından birçok ünlü ismin katıldığı törene ise paylaşılan fotoğraflar damga vurdu. Hele ki Seda Sayan'ın Instagram hesabına attığı fotoşoplu pozlar çok konuşulanlar arasına girdi.

İŞTE O FOTOĞRAF!

DEMEK Kİ DİĞERLERİ DE PHOTOSHOPMUŞ

Devamı paylaştığı güzel pozlarla 2.5 milyon takipçiye ulaşan Seda Sayan'a "Yakalandın, kamera Acun'a da makyaj yapmış"diye yorumlarda bulundular. Bu yorumların ardından demek ki diğer pozları da shopmuş diye düşünen takipçileri, geçen gün paylaştığı fotoğrafı hatırlatarak o da photoshop muydu? gibi yorumlarına devam ettiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 12:58
YORUM EKLE