Şarkıcı Hatice isyan etti: Kalçalarım gerçek!

Şarkıcı Hatice, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Hatice, geçen günlerde çektiği video hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Hatice isyan etti: Kalçalarım gerçek!

İşte Hatice'nin açıklamaları: 

"Benim kalçalarım gerçek. Sosyal medyadan sürekli, 'Poponuz çok güzel, poponuzu nerede yaptırdınız?' şeklinde sorular geliyor.

'BUNLAR HEP KAS'

'Bir yerde yaptırmadım, sporla yapılan bir şey. Gel seni de çalıştırayım' diyorum hep takipçilerime. Bakın bu kalça kasla yapılan bir şey. Bunlar hep kas. Bir doktor getireyim kanıtlayayım isterseniz. Benim evim dört katlı.
En alt katta spor yapıyordum, arkadaşım aradı ‘sana geleceğim’ dedi. İnsanlar orada kettle’a takmışlar. Ama inanın o videonun çekildiğinden habersizim. O video gerçekten çok orijinal. Herhangi bir montaj yok
İnsanlar neden hep görmediği şeylerden bahsediyor? Sosyal medyadan hep mesaj geliyor, takipçilerim hayret ediyor bana. 'Hatice Hanım siz sabahları nasıl erken kalkıyorsunuz?' şeklinde sorular geliyor. Erken kalkıyorum çünkü beş vakit namaz kılıyorum. Evet mini giyiniyorum ama dini buyruklarıma çok bağlı bir insanımdır."

'ESKİDEN UZUN ETEK GİYERDİM'

"Eskiden uzun etek giyiyordum. Bir gün babam bana 'Kızım bir daha o eteği giymeyeceksin' dedi. Ben o gün çok şaşırdım. 'Neden baba?' diye sorduğumda 'Her şeyin bir yeri bir ölçüsü vardır kızım' dedi . Evimde çok farklı bir insanım.Yazın tangada giyerim, bikini de giyerim. Geçen gün paylaştığım video benim çok hoşuma gitti çok estetik geldi bana o yüzden paylaştım. Sanatçı olmasam Instagram denilen camiada da olmazdım. O tangalı videonun haber olabileceğini yemin ediyorum hiç düşünmedim. Almanya’dan bir ablam gelmişti. O çekti videoyu."

'BENİM SINAVIM EŞİMİN VEFATI'

"Herkesin hayatında kötü dönemler olmuştur. Benim sınavım eşimi kaybetmem.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2018, 16:32
YORUM EKLE