banner123

Şampiyon Adrian McCallum öldü! Adrian McCallum kimdir?

Ünlü şampiyon sporcu Adrian Mccalum Amerikan güreşinin tanınmış isimlerinden biriydi. 36 yaşındaki Adrian McCallum'ın bağlı olduğu şirket bugün yaptığı açıklamayla Mccalum'un öldüğünü belirtti...

MAGAZİN 20.06.2019, 12:10
Şampiyon Adrian McCallum öldü! Adrian McCallum kimdir?

Ünlü Şampiyon 36 yaşındaki Adrian McCallum hayatını kaybetti. "Wrestling" olarak bilinen ama ülkemizde "Amerikan Güreşi" olarak adlandırılan sporla ilgileniyordu.Ringlerde Aslanyürek lakabıyla biliniyor ve oldukça iyi maçlar çıkarıyordu.

ŞAMPİYON SPORCU HAYATINI KAYBETTİ...

Bu sabah Adrian McCallum'dan hayranlarını üzen bir haber geldi. McCallum, hayatını kaybetti. 36 yaşında olan şampiyon sporcunun son yaptığı paylaşımlar kafa karıştırdı.Sporcunun bünyesinde olduğu ICW (Insane Championship Wrestling) isimli İskoçya şirketi bir açıklama metni paylaşarak Aslanyürek'in öldüğünü duyurdu.ICW (Insane Championship Wrestling)'den, "Malesef ağır sıklet şampiyonumuz Adrian ‘Lionheart’ McCallum'un ölüm haberini aldık ve bunun için çok üzgünüz" şeklinde açıklama yapıldı.Fakat şampiyon güreşçi Adrian McCallum'un ölüm nedeni bilinmiyor.

İNTİHAR MI ETTİ? SON PAYLAŞIMI KAFA KARIŞTIRDI!

Sporcunun ölmeden önce yazdığı ve paylaştığı son mesajı ise kafaları karıştırdı.Adrian McCallum, "Birgün en sevdiğin yemeği son kez yiyeceksin, çiçekleri son kez koklayacaksın ve arkadaşlarına son kez sarılacaksın. " diyerek sır dolu mesajıyla ardında şüphe bıraktı.Adrian McCallum'un arkadaşları ise ölüm haberinden dolayı yaşadıkları şoku ve acıyı dile getiren paylaşımlarda bulundular.

Yorumlar (0)