Rap şarkıcısı Nipsey Hussle uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybetti!

Amerikalı rap şarkıcısı ve söz yazarı Nipsey Hussle ABD'nin Los Angeles kentinde çıkan çatışmada vurularak hayatını kaybetti. Ünlü şarkıcının saldırıdan önce "güçlü düşmanlara sahip olmak bir nimettir" mesajı kafaları karıştırdı.

MAGAZİN 01.04.2019, 23:35 01.04.2019, 23:48
Rap şarkıcısı Nipsey Hussle uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybetti!

ABD'li rap şarkıcısı ve söz yazarı Nipsey HussleLos Angeles kentinde çıkan çatışmada hayatını kaybetti. Hussle'ın bir mağazanın dışında yaşanan silahlı saldırının kurbanlarından olduğu, diğer iki kişinin de yaralandığı bildirildi. Los Angeles Polis Departmanı, kurbanların hiçbiri hakkında bir açıklama yapmazken 3 kişinin vurulduğunu doğruladı. Ancak yerel basın saldırıda öldürülen kurbanın asıl adı Ermias Asghedom olan Nipsey Hussle olduğunu duyurdu.

POLİS RESMİ OLARAK ONAYLAMADI

Sosyal medya raporları, Hussle'ın öldürülenler arasında olduğunu ancak polisin bu bilgiyi resmi olarak onaylamadığını belirtti. Saldırıdan kısa bir süre önce rap şarkıcısının Twitter'dan, "Güçlü düşmanlara sahip olmak bir nimettir" mesajını yayımlaması dikkat çekti.

İKİ ÇOCUĞU VAR

33 yaşındaki rap şarkıcısı bu yıl ilk albümü "Victory Lap" ile Grammy'e aday gösterildi. Kariyerine 2005 yılında başladı. Birkaç yıl sonra Drake ile birlikte çalıştı. Lauren London ile ilişkisi olan şarkıcının iki çocuğu bulunuyor.

Yorumlar (0)