Rap Dünyası Karıştı ! Aynı Festivalde Sahne Alacaklar

Olaylı bir şekilde rap dünyasına dönüş yapan Norm Ender, yeni şarkısında “Mekanın sahibi geri geldi, bebeleri pistten alalım” sözleriyle Ben Fero’yu hedef almıştı. Norm Ender ile Ben Fero Marmaris Saklıköy’de 30 Ağustos-1 Eylül’de yapılacak Azmak Fest’te sahne alacağı öğrenildi ancak festivalde tatsızlık çıkmaması için alınan önlemler şimdiden başladı, rap’çilerin konserleri iki ayrı güne alındı.

MAGAZİN 30.07.2019, 13:44
Rap Dünyası Karıştı ! Aynı Festivalde Sahne Alacaklar

Olaylı bir şekilde rap dünyasına dönüş yapan Norm Ender, yeni şarkısında “Mekanın sahibi geri geldi, bebeleri pistten alalım” sözleriyle Ben Fero’yu hedef almıştı. Killa Hakan, Ceza, Ezhel ve Ben Fero’nun “Fight Kulüp” şarkısı dün dijital platformlarda yayınlandı. Norm Ender’in “Mekanın Sahibi” şarkısına yanıt olarak algılanan “Fight Kulüp”, ünlü rap’çilerin hayranlarını karşı karşıya getirirken, Norm Ender ile Ben Fero'da Marmaris Saklıköy’de 30 Ağustos-1 Eylül’de yapılacak Azmak Fest’te sahne alacak.Tatsızlık çıkmaması için alınan önlemler şimdiden başladı, rap’çilerin konserleri iki ayrı güne alındı.

Hayranlar da  karşı karşıya

Killa Hakan, Ceza, Ezhel ve Ben Fero’nun “Fight Kulüp” şarkısı dün dijital platformlarda yayınlandı. Şarkı birkaç saat içinde Twitter’ın trend topic listesinde zirveye oturdu. Norm Ender’in “Mekanın Sahibi” şarkısına yanıt olarak algılanan “Fight Kulüp”, ünlü rap’çilerin hayranlarını karşı karşıya getirdi. Norm Ender’i sevenler şarkıyı “dislike” (beğenmedim) yağmuruna tuttu.

Yorumlar (0)
28°
açık