Popçu Edis'in en büyük sorunu dip boyaymış!

Sevilen popçu Edis, bir süre önce yenilediği imajıyla sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Saçlarını kestirip civciv sarısına boyatan Edis'in en büyük problemi şimdi de diplerden gelen siyah saç olmuş.Tarzıyla pop dünyasının stil ikonları arasına giren Mabel Matiz de bir yıl önce bu akıma uymuştu.

MAGAZİN 01.12.2019, 17:26
Popçu Edis'in en büyük sorunu dip boyaymış!

Sıra dışı tarzıyla pop dünyasının stil ikonları arasında sayılan Mabel Matiz de bir yıl önce saçlarını civciv sarısına boyatmıştı. Akıma hemen uyan Edis, yeni imajını oluşturmadan önce takipçilerinden fikir alıp, takipçilerine sormuş,onay gelince de saçlarını sarıya boyatmıştı. Bu akşam vereceği konser için çok heyecanlı olduğu gözlenen Edis'in saçlarını ise beğenen olduğu kadar beğenmeyen de çok oldu.

EN BÜYÜK SORUN DİP BOYA

 Edis,sosyal medyada yeni saçlarıyla fotoğraf paylaşıp takipçilerine: “Olmuş mu?” diye sordu. Kimi ‘eski haline dön’ dedi, kimi de çok beğendi. Edis “Yakında askere gideceğim, mecburen eski halime döneceğim. En büyük sorunum dip boyası. Öyle çabuk geliyor ki, kadınların ne kadar zorluk çektiğini şimdi anladım” dedi. Edis yeni imajıyla Justin Bieber ve Eminem'e de benzetildi.

Yorumlar (0)