Pınar Altuğ seks itirafları seks yaşamı hakkında açıklama...

Pınar Altuğ'dan samimi seks itirafları geldi. Pınar Altuğ seks yaşamı hakkında bilgi verdi. Pınar Altuğ cinselliğin bu hayatta olmadan olmazları olduğunu şu sözlerle ifade ediyor. Pınar Altuğ Kimdir? İşte o açıklamaları ve yaşamı...

MAGAZİN 01.09.2018, 00:00 08.10.2019, 13:51
Pınar Altuğ seks itirafları seks yaşamı hakkında açıklama...

Pınar Altuğ'dan samimi seks itirafları geldi. Pınar Altuğ seks yaşamı hakkında bilgi verdi. Pınar Altuğ cinselliğin bu hayatta olmadan olmazları olduğunu şu sözlerle ifade ediyor:

Cinsellik olmadan hayat olur mu? Asla olmaz. Benim seksapelimi ön plana çıkarıp bununla iş yapmıyor olmam, ruhumun öyle olmadığı anlamına gelmiyor. Cinsellikle bir şeyleri ele geçirmeye ucuz buluyorum. Bir de mahrem olmayı seviyorum.

Pınar Altuğ kimdir?

2 Eylül 1974 doğumludur. Liseyi Saint Benoît Fransız Lisesi"ni bitirdi. 1994′de Miss Turkey seçildi.Pınar Altuğ, çocuklar duymasın adlı dizide tanındı ve türk halkının sevdiği bir isim haline geldi.

Mankenlik kariyerine henüz lise ikinci sınıftayken başladı. 17 yaşındayken babası vefat etti. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul’da İşletme bölümünü okudu.

21 yaşındayken ”Miss Turkey” adlı yarışmada birinci olarak adını iyiden iyiye duyurmaya başladı. Türkiye güzeli seçildikten sonra öğrenimini yarıda bıraktı. Sunuculuk kariyeri 1995 yılında magazin programları sunmasıyla başladı.

Asıl çıkışını 2002 yılında yayınlanan ”Çocuklar Duymasın” adlı dizide canlandırdığı Meltem karakteriyle yaptı.

Dizi Türkiye’de izlenme rekorları kırdı ve 2005 yılına kadar yayınlanmaya devam etti. Meltem karakteriyle şöhreti yakaladı ve büyük firmaların reklam yüzü oldu.

2008 yılında Yağmur Atacan ile evlendi. Yaş farkı nedeniyle bu evlilik uzun süre konuşuldu.

Yorumlar (0)