Pınar Altuğ dayanamadı: "Gerizekalı"

Sosyal medyayı aktif kullanan güzel oyuncu Pınar Altuğ, instagram hesabından eşi Yağmur Atacan'ın videosunu paylaştı. Bateri konusunda hünerlerini sergileyen Atacan'ın videosunun altına bir takipçi Pınar Altuğ'u çıldırtacak yorum attı. Güzel oyuncunun tepkisi "gerizekalı" oldu

MAGAZİN 15.04.2019, 22:45 16.04.2019, 02:21
Pınar Altuğ dayanamadı: "Gerizekalı"

Yaptığı paylaşımlardan dolayı sosyal medyada sık sık eşi Yağmur Atacan ile arasındaki yaş farkı yüzünden eleştirilen Pınar Altuğ gelen bir yoruma çok kızdı. Pes etmeden eleştirilere yanıt veren Altuğ bu sefer takipçisine ağır bir cevapla karşılık verdi. Oyuncu Pınar Altuğ sosyal medya hesabından eşi Yağmur Atacan'ın bateri konusundaki hünerlerini sergilediği bir videosunu paylaştı.

"GERİZEKALI İŞTE"

Eşiyle arasındaki yaş farkı yüzünden sürekli olarak rahatsız edici yorumlara maruz kalan Pınar Altuğ, yaptığı son paylaşım üzerinden yine benzer bir yorum alınca kendisini tutamadı. Eşi Yağmur Atacan'ın baterideki hünerlerini sergilediği videoyu paylaşan Altuğ bu videonun altına gelen "Çocuk işte" yorumunu görünce yanıt gecikmedi ve başarılı oyuncu bu saygısız yoruma "Geri zekâlı işte" yorumunu yaptı.

Yorumlar (0)