Özcan Deniz ve Feyza Aktan evlendi!

Şarkıcı Özcan Deniz, 25 yaşındaki sevgilisi, 7.5 aylık hamile olan Feyza Aktan ile ‘8 Mart Kadınlar Günü’nde villasında evlendi.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan evlendi!

Özcan Deniz (45) kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi, 7.5 aylık hamile Feyza Aktan (25) ile ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde evlendi. Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; Özcan Deniz'in, Zekeriyaköy'deki lüks villasında yapılan nikaha 15 kişi katıldı. Nikah şahitleri ise aile dostlarıydı. Feyza Deniz gelinlik yerine beyaz bir elbise giymeyi tercih etti. Özcan Deniz evlenmeden 1 hafta önce ağabeyi Ercan Deniz'e şöyle söyledi:“Nikahın ‘Dünya Kadınlar Günü'nde olmasını istiyorum. Eşim ve tüm kadınlar başımın tacı.” Haziran'da düğün yapacak olan çift balayına ‘ Kuzey' adını verecekleri oğulları ile çıkacak.

BALAYINA OĞLU KUZEY’LE ÇIKACAK

Özcan-Feyza Deniz 1.5 ay sonra dünyaya gelecek oğullarının ismini de ‘Kuzey' olarak belirledi. Özcan Deniz'in başrolünde olduğu Star TV'deki ‘İstanbullu Gelin'in Haziran'daki finalinden sonra yine az sayıda kişinin katıldığı bir düğün yapacak. Çift balayına oğulları Kuzey ile birlikte gidecek.

YORUM EKLE