Oyuncu Billur Kalkavan'dan açıkladı: "Sevgilimin çocuk yapacağı kadını ben seçerim"

Katıldığı 2. sayfa programında 56 yaşındaki oyuncu Billır Kalkavan pes dedirtecek açıklamalarda bulundu. Kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi ile ilgili "Sevgilimin çocuk yapacağı kadını ben seçerim" dedi.

MAGAZİN 03.04.2019, 16:00 03.04.2019, 16:09
Oyuncu Billur Kalkavan'dan açıkladı: "Sevgilimin çocuk yapacağı kadını ben seçerim"

Oyuncu Billur Kalkavan (56), kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı ile birlikte Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. İkili, canlı yayında çok konuşulacak açıklamalara imza attı.
Billur Kalkavan, "Buğra ileride çocuk istediğinde onu mutlu edecek kadını ben seçerim" sözleriyle şaşırttı.

"BUĞRA'NIN ANNESİYLE ARAMDA 10 YAŞ VAR"

Billur Kalkavan, canlı yayınla şunları söyledi: "Buğra'nın annesiyle aramda 10 yaş var. En başından beri çocuk istemedim, Buğra da istemedi. Daha 35 yaşında, belki 40-45 yaşında bana gelip 'Ben bir çocuk istiyorum' diyecek. Onun için Buğra'ya 'Sana beraber seçeriz' diyorum. Buğra'yı çok iyi tanıyorum. Onu mutlu edecek kadını da en iyi ben seçerim."


"BEN MUTLULUĞUMA BAKARIM"

Buğra aradığında hala telefonunu 'Efendim aşkım, buyur' diyerek açıyorum. Biz Buğra ile ilk başladığımızda psikiyatr arkadaşımız bana 'Billur tamam genç seviyorsun, ama bu sefer biraz abarttın' dedi. 'Ben mutluluğuma bakarım, 3 gün mutlu ediyorsa 3 gün yaşarım' dedim. Şimdi 10 yıl bitti. Hiç yaşamamaktan ise 3 gün yaşarım ama yaşarım!""BUĞRA'DAN HARÇLIK ALIYORUM"

Biz işe giden tipler değiliz, onun evde çalışma odası var. Ben televizyon izlerim, o içeride çalışır. Para biriktirmem. Buğra'dan harçlık alıyorum. Çünkü bana 1000 lira da verse, 5 dakikada bitiririm. Biz aldatmayız, birbirimize anlatırız. Buğra bir gün beni aldatırsa bunu gelir ilk bana anlatır."

"GÖZÜM HİÇ DIŞARIDA OLMADI"

Buğra Bahadırlı ise şu açıklamaları yaptı:

"Hayatımda ilk defa bu kadar uzun bir ilişki yaşıyorum. Biz 'Merhaba' dediğimiz günden beri aynı evdeyiz. Billur'dan kavga etmeyi öğreniyorum. "Billur çok değişti. İlişkiler beslenme üzerine kurulu bence. Birbirimizi değiştirebiliyoruz. Ne ben 10 sene önceki Buğra'yım, ne de o 10 sene önceki Billur. "Ben hala aşığım. Tuhaf geliyor ama karakterim itibarıyla gözüm dışarıda hiç olmadı.""BEN KİMSEYİ İLİŞKİME KARIŞTIRMAM"

"Kafanda aldatma fikri varsa, ne mesafeye ihtiyacın var ne de başka bir şeye. İki yalanla kendine o ortamı yaratırsın. Güven olduğu zaman işte ilişkiler bizimki gibi 10 yıl sürüyor. Ben kimseyi ilişkime karıştırmam. Anneme Billur'u söylediğimde, ilk sorusu 'Yan yana nasıl duruyorsunuz' oldu. Tanıştığımızda 25 yaşındaydım. O zaman daha yaşlıydım, ondan gençleşmeyi öğreniyorum. Bizim ilişkimizin genci Billur. Tutumludur, israfçı değildir. Billur çok para harcar, ama boşa harcamaz."

Yorumlar (0)