Oktay Kaynarca ateş püskürdü!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki rol arkadaşı Tarık Ünlüoğlu'nun cenazesi sonrasında sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa bir takipçisinden yorum geldi. Yapılan yorumu gören Oktay Kaynarca çileden çıktı.

MAGAZİN 05.10.2019, 13:47
Oktay Kaynarca ateş püskürdü!

Yakın arkadaşı olan Tarık Ünlüoğlu'nun cenazesinde Selçuk Yöntem ile sosyal medya hesabından  "Ben sigara dumanının altında yana yana en sonunda" notuyla fotoğraf paylaşan Oktay Kaynarca'ya bir takipçisi "Ben en yakınım öldüğünde 1 ay kendime gelememiştim. Nasıl oluyor bu anlatsana abi biraz" yazdı. Bu yorumu gören Oktay Kaynarca ise çileden çıktı.

"HADSİZ, TERBİYESİZ, BOŞ BELEŞ..."
Takipçisinin acısını çabuk unuttuğunu ima eden yorumuna sinirlenen Kaynarca "Sen ve senin gibi hadsiz terbiyesiz boş beleş ve ruh hastası bir kaç kişiye cevaben. Oku dangalak oku ki her haltı kendi bildiğiniz gibi yapmayanları linç etme,saldırma,başkalaştırma kültürünü biz yemedik yemeyiz öğren hatta kafana sok. Orada keyif yapıyorum gibi bilmem nerenle anlayıp,sözüm ona o ufacık zekanla laf soktuğun yer cenazemizin ardından taziye yaptığımız, sakinleşmeye çalıştığımız yer dangalak.. Şimdi sana tavsiyem insanlara o iğrenç enerjinle oturup laf yetiştireceğin yerde git bir iş bul" cevabını verdi.

Yorumlar (0)