Okan Bayülgen ekranlara geri dönüyor! Ünlü şovmenin yeni kanalı belli oldu

Ekranlardan uzun zamandır uzak kalan ünlü şovmen Okan Bayülgen'in yeni kanalı belli oldu. Okan Bayülgen TV100 kanalı ile ekranlara geri döneceğini sosyal medya hesabından tanıtım filminin bir bölümünü yayınlayarak duyurdu

MAGAZİN 19.04.2019, 22:50
Okan Bayülgen ekranlara geri dönüyor! Ünlü şovmenin yeni kanalı belli oldu

Ekranlardan bir süredir uzak kalan ünlü şovmen Okan Bayülgen'in yeni kanalı belli oldu. Okan Bayülgen, yeni kanalının tanıtım filminin bir bölümünü sosyal medya hesabından yayınladı.


TV100 ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Okan Bayülgen, yeni kanalının tanıtım filminin bir bölümünü sosyal medya hesabından paylaştı.


ŞOV PROGRAMI OLACAK


3N Medya çatısı altında yayın yapacak olan yeni haber kanalı TV100'ün yayın hayatına başlamasına sayılı günler kala, ilk tanıtım filmi de yayınlandı. Kanalda şov programı yapacak olan Okan Bayülgen'in bir bölümünü paylaştığı tanıtım filminin tamamı ise önümüzdeki günlerde paylaşılacak.


"HEYECANINI YİTİRMİŞ TELEVİZYONCULUĞUMUZA SOLUK ALDIRACAK"


TV100'ün televizyonculuğa yeni bir soluk getireceğini söyleyen Bayülgen, yaptığı paylaşıma "Yeni, bağımsız bir medya girişimi. Heyecanını yitirmiş televizyonculuğumuza soluk aldıracak bir kanal. TV 100. Tanıtım şarkısını Bedük yazdı. Ben çekip montajlıyorum. Tanınan yüzler, yeni yüzler. İyi hissettirecek, iyi olacak. Tanıtımın ucundan biraz sunuyorum." notunu düştü.

Yorumlar (0)
13°
açık