O Ses Türkiye'de sezonun ilk söz düellosu: Seda Sayan ve Murat Boz "çıkın çıkın gelin"

O Ses Türkiye yeni sezon ilk bölümüyle bu akşam TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Yeni bölüm öncesi jüri üyelerinden Seda Sayan'ın Murat Boz ile ilgili açıklamaları bir hayli konuşulmuştu. Ancak bu akşam ekrana gelen bölümde Murat Boz'un hamlesi daha çok konuşulacak gibi. O Ses Türkiye'de yeni sezonun ilk söz düellosunun adı da "çıkın çıkın gelin" oldu. Düello izleyenleri kahkahaya boğdu.

MAGAZİN 05.10.2019, 23:21
O Ses Türkiye'de sezonun ilk söz düellosu: Seda Sayan ve Murat Boz "çıkın çıkın gelin"

O Ses Türkiye yeni bölümde  yabancı şarkı söyleyen yarışmacılara seslenen Seda Sayan, kendisinin takımında da onlara yer olduğunu ifade ederek "çıkın çıkın gelin" dedi. Yarışmacıların çoğu Murat Boz'u seçince Boz bu söze karşılık olarak " çıkın çıkın gelin dedin hepsi bana geldi" dedi.

Bu sene şampiyonun kendi takımından çıkaracağını söyleyen Seda Sayan, Murat Boz'u sandalyeye gömeceğini iddia etmişti.  

Daha önce neler yaşanmıştı?

Seda Sayan'ın yeni bölüm öncesinde paylaşılan  açıklamaları şu şekilde:

"Yeni sezonun birincisi kesinlikle ben olmalıyım. Geçen sezondan bunu kanıtladım. Rockçılar, rapçiler, heavy metalciler... Benim için O Ses Türkiye'de başka bir şeye açıldı ve o kulvardaki yavrularımız daha çok beğendiler. Murat diyor ya kendi kendine, 'Ben şampiyonum. 2.'lik 3.'lik 4.'lik için konuşsunlar'. Ben de ona, 'seni o kırmızı koltuğa gömeceğim' diyorum. Ben bu sene gerçekten çok iddialayım. Bu sene daha az basacağım butona, çok farklı bir şampiyon çıkaracağım ortaya."

Yorumlar (0)