O Ses Türkiye Beyazıt Öztürk'ten bloklama sistemi hakkında konuştu!

Dün akşam yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına gelen bloklama sistemi hakkında jürilerden ilginç tepkiler gelmeye başladı. Bloklama sistemiyle ilgili yorum yapan Beyazıt Öztürk: "Bloklama benim ahlaki sistemimi yıktı" diyerek seyircileri kahkahaya boğdu.

MAGAZİN 07.10.2019, 09:53 07.10.2019, 10:53
O Ses Türkiye Beyazıt Öztürk'ten bloklama sistemi hakkında konuştu!

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye isimli programa bu sezon bloklama sistemi getirildi. Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Hadise ve Seda Sayan'ın jüriliğini yaptığı programda bloklama sistemiyle eğlenceli dakikalar yaşandı.

"HADİSE ÖNCE DÖNDÜ"
Sahneye çıkarak performansını sergileyen bir yarışmacı, Seda Sayan ve Hadise'yi döndürdü. Yarışmacıyı kendi takımına almak isteyen Seda Sayan, "İlk ben döndüm" diyerek yarışmacıyı ikna etmeye çalıştı. Devreye giren Beyazıt Öztürk, "Hadise önce döndü" deyince sinirlenen Seda Sayan "Sana ne" diyerek herkesi güldürdü.

"AHLAKİ SİSTEMİMİ YIKTI"
Sayan'ın çıkışı ardından konuşan Beyazıt Öztürk, "Bir gün bunun benim başıma geleceğini biliyor olmam lazımdı. Bu bloklar programa dahil oldu, benim bütün ahlaki sistemim yıkıldı. Şu andan itibaren kimseyi tanımam." dedi.

PEKİ JÜRİ BLOKLAMA NE ANLAMA GELİR?
O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda jüri üyeleri bir yarışmacıya dönmesini istemedikleri diğer jüri üyelerini bloklayabilecek. Bloklanan jüri üyesi yarışmacıyı takımına alamayacak. Öte yandan bir kişiyi bloklayan jüri üyesi başka bir jüri üyesi tarafından da bloklanamayacak.

Yorumlar (0)