Nusret hakkında çalışanlarından bomba açıklama!

Ünlü etçi Nusret Gökçe hakkında çalışanları olay yaratacak açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda adı magazin gündeminden düşmeyen Nusret ile ilgili iddialar ortaya atıldı. Nusret'in çalışanları ''Sürekli Scarface izliyor. Kendini Tony Montana sanıyordu.'' dedi. Ayrıca, ''Nusret bize diktatör gibi davranıyordu. Bize "Benim adım Nusret, ben ne dersem o olur" diye bağırıyordu.'' diye konuştular. İşte detaylar...

MAGAZİN 11.11.2019, 15:27
Nusret hakkında çalışanlarından bomba açıklama!

Dünyaca ünlü etçi Nusret Gökçe'in adı magazin gündeminden düşmüyor. En son ABD'nin 1.5 milyon TL'ye yakın ceza kestiği Nusret'in çalışanları "Sürekli Scarface izliyor. Kendini Tony Montana sanıyordu!" diyerek çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Tuz serpme (Salt Bae) hareketiyle dünya çapında şöhret kazanan ünlü işletmeci Nusret Gökçe, New York’taki lokantasında çalışan 4 garsonla mahkemelik olmuş ve gündemin üst sıralarına yerleşmişti.

"BİZE MOBBİNG UYGULADI''

Ünlü işletmecinin yanında çalışan Süleyman Küçür, Onur Usluca, Yunus Delimehmet ve Batuhan Yunkuş "Bahşişlerimize el koydu, bize mobbing uyguladı, sonra da haksız yere işten çıkardı" iddiasıyla Nusret Gökçe’ye dava açmıştı. 

1 MİLYON 366 BİN TL TAZMİNAT

ABD mahkemesi, Gökçe’yi 237 bin dolar (1 milyon 366 bin TL) tazminat ödemeye mahkum etmişti.

New York Daily New Gazetesi, Nusret Gökçe’ye dava açan 4 eski çalışanla konuştu. Yaptığı her hareketle olay olan Nusret hakkındaki iddialar bomba etkisi yaratacak cinsten.

GÜNLÜK 750 BİN TL CİRO

Nusret, New York’taki şubesinden günde 130 bin dolar (750 bin TL) ciro yapıyor.

Bize maaş ve bahşişler olmak üzere haftalık 2 bin dolar (11 bin 500 TL) ödüyordu. Ama bunun ne kadarının bahşiş olduğunu gizliyordu. Sorduğumuzda cevap vermiyordu.

'BENİM ADIM NUSRET BEN NE DERSEM O OLUR'

Nusret bize diktatör gibi davranıyordu. Bize "Benim adım Nusret, ben ne dersem o olur" diye bağırıyordu.

"YARALI YÜZ FİLMİNİN ETKİSİNDE''

Sürekli izlediği ‘Scarface’ (Yaralı Yüz) filminin etkisindeydi. Kendini o filmdeki mafya babası Tony Montana sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu.

YARALI YÜZ FİLMİ

1983 yapımı Scarface’in (Yaralı Yüz) başrolünde Al Pacino oynamıştı. Brian DePalma’nın yönettiği filmde Al Pacino’nun oynadığı mafya babası ‘Tony Montana’ beyazperdenin unutulmaz karakterleri arasına girmişti. 

Montana karakteri geldiği yerden daha yükseklere ulaşmak içim iddialı, cesur girişimlerde bulunuyordu. Zirve hırsı yüzünden sürekli suç işliyordu.

'Salt bae' hareketiyle ünü tüm dünyaya yayılan Nusret'in çevresini dünyaca ünlü starlar, politikacılar, futbolcular, popçular, rapçiler sarmış durumda. 

Nusret, bu şöhretini yeni açtığı restoranlarla taçlandırıp ünlü konuklarını ağırlıyor.

Yorumlar (0)