Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan ayrıldı mı?

Önceki sezon Bizim Hikaye dizisinden ayrılıp Yasak Aşk dizisinin kadrosuna katılan güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, diziden ayrılıyor mu? Yeni projesi ne olacak? Hangi projeyle karşımıza çıkacak?

MAGAZİN 01.12.2019, 12:42
Nesrin Cavadzade  Yasak Elma'dan ayrıldı mı?

Son dönemde yer aldığı başarılı projelerle adından söz ettiren güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, Berkun Oya’nın Netflix için hazırladığı projeyle el sıkıştı. Cavadzade, sosyal sorunlara değinen drama dizisinde sürpriz bir rol alacak. Yasak Elma dizisindeki rolüyle göz dolduran oyuncunun yeni dizisinin yapımcılığını Ali Farkhonde ile Nisan Ceren Göçen üstleniyor.8 bölümden oluşacak Krek Film imzalı dizi 2020'de yayınlanacak.

OYUNCU KADROSU SAĞLAM

Dizinin adı henüz belli olmazken, oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi isimler yer alıyor. Tüm dünyada aynı anda 2020 yılında yayına girmesi planlanan dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul'un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karaktein başından geçen olayları anlatıyor.

Yorumlar (0)