Nagihan Karadere konuştu: "Survivor Atakan ve Dalaka sevgili mi? Kardeş mi? Kanka mı?"

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye Yunanistan programında Katerina Dalaka ile Atakan Işıktutan arasındaki ilişki kafaları karıştırdı. Survivor Ekstra'da, Nagihan Karadere, "Ben bunların ilişkisini çözemedim. Sevgili misiniz? Kardeş mi? Kanka mı?" ifadelerini kullandı.

MAGAZİN 29.04.2019, 23:44 29.04.2019, 23:54
Nagihan Karadere konuştu: "Survivor Atakan ve Dalaka sevgili mi? Kardeş mi? Kanka mı?"

TV8'de yayınlanan 'Survivor Ekstra' programının yorumcuları, aynı takımda yer alan Katerina Dalaka ile Atakan Işıktutan arasındaki ilişkiyi tartıştı.

"SEVGİLİ Mİ? KARDEŞ Mİ?"

Dalaka'nın, dokunulmazlık oyunu sırasında sanki hiç önemli değilmiş gibi Atakan'la şakalaşması, 'Survivor Ekstra' yorumcularını kızdırdı. Nagihan Karadere, "Ben bunların ilişkisini çözemedim. Sevgili misiniz, kardeş mi, kanka mı? Ne oldukları belli değil ya da hepsi. Atakan 'Kız kardeşimsin' diyor, bunların ilişkisini anlayan varsa bize de açıklasın" dedi.

BİRBİRLERİYLE ŞAKALAŞTILAR

Survivor Türkiye Yunanistan'ın 57. bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu sırasında Dalaka ve Atakan'ın birbirleriyle şakalaşması dikkatlerden kaçmamıştı.

HAKAN'DAN ATAKAN YORUMU

Survivor Panorama yorumcularından Hakan ve Damla, Atakan'ın kliniğe gitmesiyle alakalı olay yorumlarda bulundular. Psikolojik olarak kendisini zayıf hisseden Atakan'ın kliniğe gitmesinde Bora'nın büyük payı olduğunu belirten Hakan, "Bora bu işleri çok iyi yapıyor." dedi. Atakan'ın psikolojik tedavi görmesiyle alakalı açıklamalarda bulunan yorumcular, "Bora'nın bu işte büyük payı var" dedi.

Yorumlar (0)
23°
açık