Mustafa Topaloğlu kalp krizi geçirdi! Mustafa Topaloğlu kimdir kaç yaşında

'Uzaylı' lakaplı türkücü Mustafa Topaloğlu, bu sabah saatlerinde kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Mustafa Topaloğlu'nun şu an yoğun bakım ünitesinde tutulduğu bilgisi geldi. Mustafa Topaloğlu kimdir kaç yaşında...

MAGAZİN 25.09.2018, 13:15
Mustafa Topaloğlu kalp krizi geçirdi! Mustafa Topaloğlu kimdir kaç yaşında

Mustafa Topaloğlu, bu sabah saat 05.30 sularında kalp krizi geçirdi. Yakınları tarafından hemen Kadıköy’deki Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan 61 yaşındaki türkücünün durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

STENT TAKILDI

Topaloğlu’nun kalbinde bulunan damarların tıkandığı ve bunun üzerine anjiyoplasti tekniğini kullanarak stent takıldığı bilgisine ulaşıldı.

YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

Bu sabah saatlerine karşı rahatsızlanarak eşi tarafından hastaneye kaldırılan Topaloğlu’nun şu sıralar yoğun bakım ünitesinde uyutularak tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Mustafa Topaloğlu kimdir?

Uzaylı' lakaplı türkücü Mustafa Topaloğlu,  yeni imajıyla gündeme geldi. Senelerdir türkücü kimliğiyle bilinen Mustafa Topaloğlu’nun özel hayatı merak konusu oldu. İşte ünlü sanatçının bilinmeyenleri!'Uzaylı' lakaplı türkücü Mustafa Topaloğlu,  yeni imajıyla gündeme geldi. Senelerdir türkücü kimliğiyle bilinen Mustafa Topaloğlu’nun özel hayatı merak konusu oldu. İşte ünlü sanatçının bilinmeyenleri!

  Mustafa Topaloğlu, 1957 yılının son aylarında Hopa’da doğdu.Artvin Hopalı bir baba ve Trabzonlu annenin 11 çocuklarından biri olan Mustafa Topaloğlu, fakir bir ailede çocukluk geçirdi. Çocukluğu Sakarya Karasu’da geçti. Mustafa Topaloğlu, okul yıllarında Kur'an-ı Kerim'i ezberleyerek hafız olduğunu söyledi. "Sömestr tatillerinde din hocalarımdan ders alıyordum ve büyük bir aşkla Kur'an-ı ezberlemek için uğraşıyordum. Kur'an-ı Kerim'i ezberledim ve hafız oldum. Kendimi hem dini hem de beşeri ilimle donattım" dedi. Babasının din adamı olmasını önerdiğini ancak kendisinin müziğe yöneldiğini belirtti."Oy Oy Emine" şarkısıyla ünlendi. Mustafa Topaloğlu, sıradışı hikaye ve konuşmalarıyla adından çok söz ettirmektedir. Özellikle uzaylılarla ilgili konuşmalarından dolayı Uzaylı Türkücü Mustafa Topaloğlu olarak tanınır.1 Eylül 2003 de vefat eden abisi Müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu ve Burhan Aydemir’le birlikte 1992 yılında Nokta Müzik firmasının kurulunda bulundu. Bir müddet sonra Mustafa Topaloğlu firmadan ayrıldı. Hilmi Topaloğlu, Burhan Aydemir’le birlikte yoluna Prestij Müzik olarak devam etti.Mustafa Topaloğlu, 1986 yılında şarkıcı Leyla Somer ile 4 yıl süren bir birliktelik yaşamıştır.İlk eşi Hasibe Hanımdan bir kızı ve Çağlayan Topaloğlu (d.1985) adında bir oğlu vardır.1998 yılından beri İmam nikahlı eşi Derya Abnat Hanımdan Irmak (d.2002) adında bir kızı, “Hilmi Uzay” (d.2006) adında bir oğlu var.Resmi nikahlı eşi Hasibe Hanım boşanmaya yanaşmadığı için, Mustafa Topaloğlu'nun kendisinden 25 yaş küçük imam nikahlı eşi Derya Abnat Hanım, “Topaloğlu” soyadını kullansın diye ünlü türkücünün babası tarafından kendi nüfusuna yazdırılmış. Survivor Ünlüler Gönüllüler'in ikincisi olan Survivor 2012'ye katılan Mustafa Topaloğlu eşiyle yaptığı telefon konuşmasıyla hafızalara kazınmıştı 

Yorumlar (0)
26°
açık