banner123

Mustafa Sandal ile eski eşi Emina Jahovic teknede birbirlerine girdiler! Emina Jahovic kimdir?

Mustafa Sandal ile eski eşi Emina Jahovic tekneden birbirlerine girdiler. Popçu Mustafa Sandal ve boşandığı Sırbistan'lı eşi Emine Jahovic, yollarını ayırdıktan sonra ilk kez bir araya geldi. Emina Jahovic kimdir? Mustafa Sandal ve eski eşi Emina Jahovic neden tartıştı? İşte detaylar...

MAGAZİN 10.08.2018, 12:09 10.08.2018, 12:16
Mustafa Sandal ile eski eşi Emina Jahovic teknede birbirlerine girdiler! Emina Jahovic kimdir?

Mustafa Sandal ile eski eşi  Emina Jahovic tekneden birbirlerine girdiler.  Popçu Mustafa Sandal ve boşandığı Sırbistan'lı eşi Emine Jahovic, yollarını ayırdıktan sonra ilk kez bir araya geldi. Emina Jahovic kimdir? Mustafa Sandal ve eski eşi Emina Jahovic neden tartıştı? İşte detaylar... 

Habertürk muhabiri Onur Aydın'ın haberine göre, 10 yıllık evlilikleri anlaşmalı boşanma olarak biten ikili, önceki gün Bozburun'da demirli lüks teknelerinde bir araya geldi. Sabahın erken saatlerinde tekneye ayrı ayrı gelen ikilinin, gergin konuşmaları ve hareketleri dikkat çekti.

Teknenin üst kısmına oturan ve elinden telefonunu bir an olsun düşürmeyen Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ın yanına gelmesi ile iyice gerildi. Bir anda yerinden kalkan ve sinirlerine hakim olamayıp el hareketleri yapan Jahovic, adeta eski eşini tehdit etti.

Gerginlikten hemen sonra teknenin en ön kısmına giden ve yalnız başına güneşlenmeye başlayan Emina'nın, telefonu ile sürekli oynaması ve görüntülü konuşma yapması dikkat çekti.

EMİNA JAHOVİC KİMDİR?

2008 yılında dünya evine giren Mustafa- Emina Sandal, anlaşmalı olarak boşandı. Ülkesi Sırbistan’da ünlü bir şarkıcı olan Emina Jahovic’in hayatı yeniden merak konusu oldu. Peki Emina Jahovic kimdir?

Sırp şarkıcı, dansçı besteci ve oyuncu Emina Jahovic, 1982 yılında Sırbistan'ın tarihi Sancak Bölgesi'nde dünyaya geldi. Aynı zamanda basketbol oyuncusu Mirsad Türkcan'ın kız kardeşidir. Türkiye'de Emina Sandal olarak tanınır ancak evlenmeden önceki soyadı Jahovic’tir. Mustafa Sandal ile Emina Jahoviç 3.5 yıllık beraberliğin ardından 13 Ocak 2008’de Lest Ottomans Otel’de hayatlarını birleştirdi. Çiftin evliliğinden iki çocukları oldu. Bir kez Bosna-Hersek ve bir kez de Sırbistan için Eurovision Şarkı Yarışması elemelerine katılan Emina Jahovic, uzun süredir İstanbul'da yaşamını sürdürmektedir.

Ülkesinin ve diğer Balkan ülkelerinin müzik dünyasında halk tarafından ve otoritelerce yaygın olarak (Müziğin Prensesi) lakapları ile anılmaktadır. Balkan medyası sürekli kendisini takip etmektedir ve çok sayıda dünyaca ünlü derginin Balkan edisyonlarının kapağını süslemiştir. Balkan gazetelerine, dergilerine daimi olarak yayımlanan haberleri ve verdiği röpörtajlar ile Türkiye'nin tanıtımında önemli bir elçi olmuştur. Foto-modellikle oldukça başarılı olan Emine Sandal, dünyaca ünlü İspanyol asıllı aktris Penélope Cruz'la olan yüz hatları benzerliği çok sayıda ülkede bilinmektedir.

 Ana dili Sırpça olmak üzere, Boşnakça, Türkçe ve İngilizce bilmektedir ve Hırvatça, Karadağca gibi diğer Balkan dillerini de anlayabilmektedir.

Yorumlar (0)