Murat Başoğlu intihar etti mi? Murat Başoğlu açıkladı

Geçtiğimiz yıl yeğeni Burcu Başoğlu ile Bodrum'daki skandal görüntüleriyle gündem olan Murat Başoğlu intihar etti iddiaları üzerine açıklama geldi.. "İntihar etmeyi bile düşündüm" diyen Murat Başoğlu'nun 4 gün önce intihar girişiminde bulunduğu öne sürüldü ve hastaneye kaldırılan Başoğlu'nun tedavisinin sürdüğü konuşuluyordu. Murat Başoğlu intihar iddiaları üzerine sosyal medya hesabından sert bir açıklama yaptı.

Murat Başoğlu intihar etti mi? Murat Başoğlu açıkladı

Yeğeni Burcu Başoğlu ile Bodrum'daki skandal görüntüleriyle gündem olan Murat Başoğlu ile ilgili flaş iddia. Söylemezsem Olmaz programında, geçtiğimiz yıl Türkiye'nin gündemine oturan ünlü sunucu Murat Başoğlu'nun intihar girişiminde bulunduğu öne sürüldü.

Hastaneye kaldırılan Başoğlu'nun tedavisinin sürdüğü konuşuluyordu

Skandal fotoğrafların ardından röportaj veren Murat Başoğlu, "Karımı aldattım pişmanım ama o kadın yeğenim değil. Çıkan haberlerin ardından intihar etmeyi düşündüm." ifadelerini kullanmıştı.

Murat Başoğlu, yaşananların ardından 14 yıllık eşi Hande Bermek'ten tek celsede boşanmıştı.

Murat Başoğlu skandal olayın ardından evini satıp yurt-dışına gitmek istemiş ancak mahkeme davanın karar bağlanmasına kadar Başoğlu'nun yurt-dışına çıkmasına izin vermemişti.

Murat Başoğlu intihar iddialarını yalanladı

Ünlü sunucu Murat Başoğlu, intihar ettiği ile ilgili çıkan haberler üzerine sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Bodrum'da intihar ettiği öne sürülen Başoğlu, iddiaların ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Ünlü sunucu paylaştığı yazı ile intihar haberlerini yalanladı.

Başoğlu, "Ne yazık, ne yazık yaklaşık bir yıldır yalan üzerine yalan yazanlar şimdi de intihar ettirdi. Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz" açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Kul
Abdullah Kul - 5 ay Önce

Ya arkadaş bırakın artık şunu ya yaptığı rezillik ortada hala yok yan bastı yok güldü yok ağladı boy boy resimlerini basıp konu ediyorsunuz. Bırakın intiharmı ediyor ülkeyimi terkediyor ne hali varsa görsün ikide bir milletin aklına yaşanan mide bulandıran iğrençlilkelir getirip durmayın. Bunlarda ne kadar önemli adammışım diyerek ortalarda gezinmesin yeter artık ya