Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şok olay!

Konya'nın Akşehir ilçesinde 9 yıl önce kaybolan Zehra Özkan'ın kaybolmasıyla alakası olmadığını belirten Ramazan Ç., Özkan'ı 14 kez bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf etti. Daha önce Mğge Anlı'nın programına bağlanarak "Ben onu çok sevdim. Ama kaybolmasıyla ilgili hiçbir bilgim yok" dediği ortaya çıktı.

MAGAZİN 14.11.2019, 23:48
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şok olay!

Zehra Özkan'ı bıçaklayarak ormanlık alana attığını itiraf eden Ramazan Ç'nin, Müge Anlı'nın programında, Zehra Özkan'ın kayıp olmasıyla kendisinin ilgisi olmadığını söylediği öğrenildi.

"BEN ONU ÇOK SEVİYORDUM"
Cep telefonunun ekran kilidini 'Z' harfi ile açtığını belirten Ramazan Ç, "Telefonu elime her aldığımda aklıma Zehra geliyordu" dedi. Ramazan Ç, fotoğrafı gösterilen ormandaki kadın cesedinin Zehra Öztan'a ait olduğunu söyledi. Ramazan Ç. gazetecilerin "Niçin öldürdünüz?" sorusuna da " Benim ailemi dağıtmak istedi. Ben engel oldum. Ben onu çok seviyordum." yanıtını verdi.

"ZEHRA'YI DEFALARCA BIÇAKLADIM"
İfadesinde Zehra Özkan'ı kaç sefer bıçakladığını bilmediğini öne süren Ramazan Ç. "Zehra'yı defalarca bıçakladım. Bıçağı dört sefer vurduğumu biliyorum, gerisini hatırlamıyorum. Zehra can çekişirken ona sarılıp, ağladım. Boğazımı kesip, ölmek istedim. Çocuklarım aklıma gelince vazgeçtim. Daha sonra arabayla oradan ayrıldım. Zehra'nın arabadaki valizde bulunan eşyalarını da yaktım. Ben onu çok seviyordum." diye konuştu.

Yorumlar (0)