Müge Anlı'da şok gelişme! Celaleddin Polat'ın iskeleti bulundu mu?

2009 Haziran ayında Erzincan'da kaybolan Celaleddin Polat'ın ne olduğunu öğrenmek isteyen yakınları, Müge Anlı'ya başvurmuştu. Kardeşi Sabahattin Polat, kendisine geçen ekim ayında bir telefon geldiğini söyleyerek abisinin öldürüldüğünü söylediklerini iddia etti. Celaleddin Polat hakkında son gelişmeler ise insanın kanını donduracak cinsten. İşte detaylar...

MAGAZİN 04.12.2019, 09:19
Müge Anlı'da şok gelişme! Celaleddin Polat'ın iskeleti bulundu mu?

10 yıl önce Erzincan'ın bir köyünde kaybolan ve o günden beri bir daha haber alınamayan Celaleddin Polat hakkında son gelişmeler gelmeye devam devam ediyor. Celaleddin Polat'ın kardeşi Sabahattin Polat olayın peşini bırakmaması üzerine Müge Anlı'ya başvurdu. Kardeşi Sabahattin Polat'a Celaleddin Polat'ın yurtdışına gittiği ve 4-5 yıl boyunca dönmeyeceği söylenirken kendisine geçen aylarda gelen bir telefon her şeyi değiştirdi. Sabahattin Polat , 9 ay önce gelen telefonda ağabeyinin öldürüldüğü ve değirmen başındaki tandırın altına gömüldüğü bilgisini aldığını iddia etti.

ELİNDE BOŞ BİR KAĞITLA GELDİ

Selalettin Polat’ın eşinin kardeşi Sebahattin ve eşi Naciye Müge Anlı programına katılarak cinayetle ilgili açıklamalarda bulundu. Çift, Celalettin Polat'in cesedini bir çuvalda gördüğünü ancak korku nedeniyle sustuklarını söyledi. Sebahattin Bey, Celalettin Polat'ın kendisinin kardeşi olan eşi tarafından ilaç verilerek öldürüldüğünü söyledi. 

Eşi Güldane Polat'ın dediklerine göre Celaleddin Polat, kaybolmadan önce bir akşam elinde boş bir kağıt ve kalemle birlikte eve geldi. Güldane Hanım'a, bu boş kağıda boşanma işlemlerinin başlanması için imza atmasını istedi. Bu olayın ardından evinin önüne gelen siyah renkli bir araca binerek, gözden kayboldu. O andan itibaren kendisinden bir daha hiç haber alınamadı.

Yorumlar (0)