Müge Anlı'da kuzeninin kızını kaçırmıştı! O kişi tutuklandı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın sunduğu programda Ordu'da yaşayan Ahmet Akdere (50) isimli şahıs, kuzeni olan Aysel Akdere'nin 18 yaşındaki Kübra isimli kızını kaçırmıştı. Bugün yayınlanan programda Müge Anlı "çıkamaz ol" diyerek Ahmet Akdere'nin tutuklandığını duyurdu.

MAGAZİN 09.10.2019, 17:16
Müge Anlı'da kuzeninin kızını kaçırmıştı! O kişi tutuklandı

ATV ekranlarında yayınlanan ve Müge Anlı'nın sunduğu programda kuzeninin kızını kaçıran Ahmet Akdere isimli şahıs kuzeninin kızını kaçırmaktan yakalanmıştı.

ÇOK KORKUYORDU
50 yaşındaki Ahmet Akdere ve 18 yaşındaki Kübra polis tarafından bulunmuştu. Kübra polise verdiği ifadede kendi rızasıyla kaçtığını söylemişti. Ancak Fatsa Cumhuriyet Başsavcısı bu ifadeye itibar etmeyerek, Kübra'nın ifadesine tekrar başvurdu. 18 yaşındaki genç kız sonraki ifadesinde , tehdit edildiğini ve çok korktuğunu söyledi.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Bu itirafın üzerine savcı 50 yaşındaki Ahmet Akdere'nin tutuklama istemiyle mahkemeye sevk etti. Akdere, "Hürriyete tahdit ve alıkoyma" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

MÜGE ANLI DUYURDU
Haberi canlı yayında son dakika gelişmesi olarak duyuran Müge Anlı, " Çıkamaz ol" diyerek durumdan memnuniyetini dile getirdi.

TEHDİT EDİLİYORMUŞ
Ailesine kavuşan 18 yaşındaki Kübra telefonla programa bağlanıp, "Ahmet Akdere'nin kendisini kaçırdığını, Akdere tarafından tehdit edildiğini" söyledi. Genç kız, kendisini bulan emniyet mensuplarına ve Müge Anlı'ya teşekkür etti.

Yorumlar (0)