Müge Anlı 'da kan donduran 'Cinci Hoca'

Müge Anlı 'nın programında kendini 'Cinci Hoca' olarak tanımlayan  Tuncer Ustael, karısının gözü önünde etrafındaki tüm kadınlara ve çocuklara işkence yaparak tecavüz ettiği iddia edildi. Cinayetten fuhşa, gasptan adam kaçırmaya kadar onlarca suçla da itham ediliyor.

MAGAZİN 05.01.2019, 14:54
Müge Anlı 'da kan donduran 'Cinci Hoca'

Müge Anlı 'nın sunduğu programda bu kadarda olmaz dedirten bir olay daha gündemde..

Kendini  Cinci Hoca diye tanımlayan Tuncel Ustael 'e yöneltilen suçlamaların ardı arkası kesilmiyor. Karısının gözü önünde etrafındaki tüm kadınlara ve çocuklara işkence yaparak tecavüz ettiği iddia edildi. Cinayetten fuhşa, gasptan adam kaçırmaya kadar onlarca suçla da itham ediliyor.

İşte o hikaye..

Harun ve Havva Palu çiftinin 5 çocuğu bulunuyor: Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek

Çocuklardan biri olan Emine, Tuncer Ustael ile evleniyor. Kardeşi Meryem de Ahmet ile evleniyor. Emine ve Tuncer Ustael çiftinin bir kız bir de erkek çocuğu oluyor. Meryem ve Ahmet çiftinin de Recep ve Melike adlarında iki çocuğu dünyaya geliyor.

Tuncer kendisini tüm aile içinde 'cinci hoca' olarak tanıtıyor. Ailede ona sadece baba Harun ve bacanağı Ahmet inanmıyor. Tuncer de Ahmet’i ortadan kaldırmak istiyor. Eşinin kardeşi İsa’yı etkisi altına alıp onu öldürtüyor. Baba Harun oğlunun hapse girmesini istemediği için suçu üstleniyor ve o hapse giriyor. Ahmet ölünce Meryem ve iki çocuğu (Recep-Melike), Tuncer’in kapıcı dairesinde kalmaya başlıyor. Tuncer burada evde kalan herkese tecavüz ediyor, işkencelerde bulunuyor. İşkence ve tecavüzlerin sonucunda evden kaçmayı başaran Recep hastane kontrolünün ardından yurda yerleştiriliyor.

Kocasını öldürdüğü Meryem’e tecavüz ve işkenceye devam eden Tuncer, kadına zorla kredi çektiriyor. Bu para ile araba alıyor ve aileye "Sizi kaçırıyorum. Ölen damadınız Ahmet’in ailesi peşinizde. Onlar organ mafyası" diyerek kandırıyor ve aile arabada yaşamaya başlıyor. Bu arada aileye de ‘Meryem, Ahmet onun eski kocası olduğu için ailesine haber uçuruyor. Sizi öldürtecek’ diyerek yalan söylüyor. Aileyi Meryem’e düşman ediyor. Kadını ağaca bağlıyor, darp ediyor, aç bırakıyor ve bunların sonucunda Meryem ölüyor. Meryem'in kardeşi İsa ile birlikte kadını bölgede bir yere gömüyorlar.

Geride kalan Melike’nin kabusu devam ediyor. Tuncer 6 yaşındaki küçük kıza  tecavüz ediyor, hamile kalmasından korkarak her gün karnına taş bağlıyor, ispirto içiriyor. Bu işkencelerin sonucunda Melike de ölüyor.

Canlı yayınına Tuncer Ustael ve Palu ailesini tanıyanlar  telefonla bağlandı.  Meryem Tahnal, tam 10 yıl önce babası tarafından öldürülen eşinin tehditleri nedeniyle hurda bir araçta,ailesiyle birlikte yaşıyordu. Bir gece tuvalet ihtiyacını gidermek için araçtan ayrıldı. Ardından esrarengiz biçimde ortadan kayboldu. Kaybolduğunda 32 yaşında olan Meryem Tahnal'ın akibeti ,gizemini korurken 3 Ocak Müge Anlı canlı yayınında ortaya çıkan bilgiler sır perdesini araladı.

Polisin ihbar kabul ettiği bu iddalar , yapılmaya başlanan aramalarla, sır perdesinin aralanmaya başlandı.

Yorumlar (0)