Mucize Doktor son bölüm ne zaman yayınlanacak? Mucize Doktor 6.bölüm özeti

FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıktığı ilk günden beri büyük beğeni kazanan Mucize Doktor, geçtiğimiz yılın en popüler dizisi seçilen The Good Doctor adlı diziden uyarlandı.Amerikan yapımı tıbbi drama televizyon dizisi olan ve birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile “Mucize Doktor” her hafta izleyicileri ekran karşısına kilitlemeyi başarıyor.Dünyada nadir rastlanan Savant sendromlu deha bir doktorun hikayesinin anlatıldığı,başrolünde Taner Ölmez’in yer aldığı Mucize Doktor'un konusu,oyuncuları ve bu hafta neler olacağı merak ediliyor. İşte detaylar…

MAGAZİN 17.10.2019, 14:19 17.10.2019, 14:59
Mucize Doktor son bölüm ne zaman yayınlanacak? Mucize Doktor 6.bölüm özeti

Her perşembe akşamı FOX TV ekranlarında diziseverlerle buluşan Mucize Doktor'da bu hafta 6. bölümün heyecanı yaşanacak. 5. bölümde yaşanan olayların ardından yeni bölümde neler olacağı, dizinin hayran kitlesi tarafından merakla araştırılıyor. 

Mucize Doktor'un 17 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak 6. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren fragmanlar, diziyi takip eden vatandaşlarla paylaşıldı. Mucize Doktor'un yeni bölümünde Ali'nin neler yapacağı merak konusu. İşte, Mucize Doktor' dizisine dair merak edilenler...

Perşembe akşamı yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde, Tanju bütün ekibe ceza verir ve herkes acil nöbetine kalır. Koşturmaca içindeki Ali ise kendisiyle ilgili yeni bir bilgi öğrenir.  Mucize Doktor'un yeni bölüm fragmanları ve 6. bölümün kısa özeti...

GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ferman gizemli bir yolculuğa çıkar. Onun yokluğunu fırsat bilen Tanju asistanları hizaya sokma kararı alır ve Ali’ye ilk kendi vakasını verir. Vaka, Ali için kişisel bir boyut taşır. Bu vaka uğruna Ali tekrar başını belaya sokmayı göze alır. Öte yandan hastaneye yayılan bir dedikodu, Nazlı'ya umut verir.

MUCİZE DOKTOR 6. BÖLÜM KISA ÖZETİ

Demir köşeye sıkıştıkça sıkışır. Ferman ise hastanede çıkan dedikoduların önünü almaya çalışır.Koltuğunun sallandığını hisseden Tanju bütün ekibe ceza verir ve herkes acil nöbetine kalır. Bir zincirleme trafik kazası, acilde kaos yaratınca her asistan kendi vakasını üstlenmek zorunda kalır. Ali, bütün bu koşturmacanın sonunda, kendisiyle ilgili yeni bir bilgi öğrenir.

MUCİZE DOKTOR KONUSU NE?

Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, dağlık bir köyde hayata gözlerini açar.Otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır.Herkesin Mucize Doktor'u olacak olan Ali,güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul’da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıktığı ilk günden beri büyük beğeni kazanan Mucize Doktor, geçtiğimiz yılın en popüler dizisi seçilen The Good Doctor adlı diziden uyarlandı.Amerikan yapımı tıbbi drama televizyon dizisi olan ve birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile “Mucize Doktor” her hafta izleyicileri ekran karşısına kilitlemeyi başarıyor.Dünyada nadir rastlanan Savant sendromlu deha bir doktorun hikayesinin anlatıldığı,başrolünde Taner Ölmez’in yer aldığı Mucize Doktor'un konusu,oyuncuları ve bu hafta neler olacağı merak ediliyor. İşte detaylar…lAli otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

MUCİZE DOKTOR OYUNCULARI

Taner Ölmez (Ali)

20’lerinin ortasında, cerrahi asistanı, otistik savant. Dahi ama iletişim kurma zorluğu yaşayan Ali’nin çocukken hayatında değer verdiği bir tavşanı, bir de onu her şeyden koruyan abisi vardı. Fakat babası, Ali’yi evlatlıktan reddetdince,kimsesiz kalan Ali, onu sahiplenen Adil Hoca sayesinde hayata tutundu. Abisine verdiği doktor olma sözünü de Adil Hoca sayesinde tuttu ve tıp fakültesini birincilikle bitirdi.

Ali, şimdi asistan olarak girdiği hastanede dostluğu, kardeşliği ve aşkı keşfedecek. Dokunduğu her şeye, temas ettiği her yaşama iyilik getirecek; sadece şifa değil, umut verecek

insanlara. Kimsesiz, otizmli Ali, kendine tekrar bir aile bulacak ve o koca hastane Ali'nin çevresinde bir aile olacak.

Onur Tuna (Ferman)

30’larında, hastanenin yakışıklı ve yıldız cerrahı. Adil Hoca tarafından yetiştirilmiş. Ukala ve uzak görünüyor ama aslında bir sırrı var. Bu sır yüzünden aslında kalbinin ne kadar yumuşak olduğunu kimse görmüyor.Ferman duygularını bastırıyor. Çünkü cerrahlıkta duygusallığa yer olmadığını bilir; takındığı sert tavır aslında asistanlarının iyiliği içindir. Herkes ona saygı duyar, biraz da ondan çekinir. Başarılı bir kariyeri ve güzeller güzeli bir sevgilisi, Beliz'i var; daha şimdiden hayalini kurduğu her ne varsa, hemen hepsine sahip. Şimdilik Ali'nin hastaneye alınmasına karşı. Ama gelecekte neler olacağı bilinmez.

Sinem Ünsal (Nazlı)

20’lerinde, cerrahi asistanı, Ali'nin ilk ve büyük aşkı. Empati yeteneği yüksek, bu yüzden fazla bağlanabiliyor. Nazlı hastanenin gelecek vaat eden cerrahi asistanlarından biri. Bağımlılıksa onun en hassas noktası. Bu konuya en ufak bir tahammülü bile yok. Ailesinde yaşadığı travması yüzünden de erkeklere güvenmekte hep zorlandı. Güzel ve akıllı bir kız olmasına karşın pek ilişki yaşamadı, hayal kırıklığına uğramaktan korktu, kendini hep korudu. Onun bu zırhını aşmayı ilk başaran Ferman oldu. Nazlı yakışıklı, başarılı cerraha önce hayran, sonra da sırılsıklam aşık oldu. Kendini alamadı, ne olduğunu, başına ne geldiğini o bile anlamadı. Ama Ferman'ın Beliz'le ilişkisini bildiği için platonik takılıyor.

Reha Özcan (Adil)

50’lerinde, Başhekim, Ali'nin mentoru ve manevi babası. İyi niyetli, babacan bir adam ama fazla korumacı olabiliyor. Otuz seneyi aşan doktorluk kariyerinde sayısız hastayı iyi etmiş bir doktor; literatüre katkıda bulunmuş, makaleleri yabancı dergilerde yayınlanmış bir beyin cerrahı. Ferman gibi, Tanju gibi nice cerrahi dehalar yetiştirmiş bir hoca. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, hastalarını, çevresindeki herkesi her daim kollayan, kimi hastasının masrafını kendi cebinden ödeyen, kimini de Ali gibi kanadının altına alan bir güzel adam. Tıbbın tek bir kanunu olduğuna, onun da hasta olduğuna inanan, idealist bir başhekim.

Hazal Türesan (Beliz)

30'larında,Ferman'ın sevgilisi, hastanenin sahibi. Asıl mesleği avukatlık. Güzel, akıllı ya da zengin olmasına rağmen Beliz alabildiğine alçak gönüllü bir kadın. Dünya kadar parası, yurt dışında aldığı eğitimi, başarılı bir avukat oluşu, bütün meziyetleri onun karakterinin doğal bir parçası, insanlara karşı kullandığı silahlar değil. Asil bir kadın Beliz. Ucuz ukalıklardan, burnu büyüklükten ve her türlü ezici görkemden nefret eder.

Yorumlar (0)