Mucize Doktor dizisinin Ali'si izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı!

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve herkes tarafından büyük ilgi çeken Mucize Doktor dizisi reyting kırmaya devam ediyor. Reytinglerde birinci sırada olan dizinin 5. bölümünde izleyiciyi gözyaşlarına boğdu.

MAGAZİN 12.10.2019, 17:30
Mucize Doktor dizisinin Ali'si izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde duygusal anlar yaşandı. Savant otizm sendromlu Doktor Ali Vefa'nın hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Ali, yıllar önce ölen kardeşine benzeyen bir çocuğun hayatını kurtardı.

"HOŞÇAKAL ABİ"
Herkesin kanser sandığı çocuğun başka bir hastalığı olduğunu anlayan Ali, Ferman'dan tepki çekmesine rağmen, Nazlı ve Adil'in yardımıyla teşhisi koydu. Çocukken abisine çok istediği Şeker Portakalı kitabını alan Ali, abisinin son sayfasını okuyamadığı kitabı hastası olan bir çocuğa okudu. Seneler önce kitabı abisine hediye alan Ali, kitabı Şeker Portakal'ını okurken duygusal anlar yaşadı. Ali, odadan çıkacakken çocuğun ağlayarak "Hoşçakal abi" demesi ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı.

Diziyi izleyenler yaşadığı duyguları, Twitter hesabından paylaştı. Kullanıcılardan biri "Dokunmayın çok fenayım" derken biri de dizinin şiddet ve argo olmadan izleyicileri ekrana kilitleyebilmesine dikkat çekti.

Yorumlar (0)