Mucize Doktor'da dikkatlerden kaçan hata! Fragman yayından kaldırıldı

FOX TV'de yayınlanan reyting rekortmeni Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanında dikkatlerden kaçan hata sosyal medyada yayıldı. Yayınlandığı günden beri büyük bir ilgiliyle izlenen Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanı hatadan dolayı silinip tekrar yayınlandı. İşte dikkatlerden kaçan o hata...

MAGAZİN 18.11.2019, 13:18
Mucize Doktor'da dikkatlerden kaçan hata! Fragman yayından kaldırıldı

FOX TV'de yayınlandığı günden beri büyük bir ilgi ve beğeniyle izlenen Mucize Doktor'un yeni bölüm fragmanında gözden kaçan hata sonradan fark edildi. Fragmandaki hata sosyal medyada yayıldı. 

Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanında Nazlı karakterinin "Tüm tümör damarlarla kaplı" demesi tepki çekti. Hatanın sosyal medyada yayılmasının ardından fragman yayından kaldırıldı.

Yakışıklı oyuncu Taner Ölmez'in başrolünü oynadığı ve ilk bölümden itibaren reyting rekorları kıran Mucize Doktor'un yeni bölüm fragmanı yayından kaldırıldı. Dizinin başrol oyuncusu Nazlı'nın bir cümlesindeki hata nedeniyle yeni bir fragman yayınlandı.

FRAGMAN KALDIRILIP TEKRAR YAYINLANDI

21 Kasım Perşembe ekrana gelecek olan 11. yeni bölümünden yayınlanan ilk fragmanında bir kanser hastanın MR sonuçlarını inceleyen Doktor Nazlı'nın "Tüm damarlar tümörlerle kaplı" yerine "Tüm tümörler damarlarla kaplı" demesi dikkatlerden kaçmadı. Bu hata nedeniyle Mucize Doktor'un FOX TV tarafından paylaşılan ilk fragmanı yayından kaldırılarak yeni bir fragman yayınlandı.

'MUCİZE DOKTOR' YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mucize Doktor'un perşembe günü ekrana gelecek olan yeni bölümünde, Ferman daha önce patolojiye gönderdiği Ali'yi cerrahi bölümüne geri alıyor. Selvi hemşirenin 'Umarım bir gün sana dokunmasına izin verebilirsin. O kadar hak ediyorsun' sözleri dikkat çekiyor. Nazlı ise deniz kenarında oturdukları sırada Ali'nin omuzuna başını yaslıyor ve ikili arasında romantik anlar yaşanıyor.

Yorumlar (0)