Meltem Miraloğlu'na hırsızlık iddiası! Onur Akay duyurdu

Onur Akay, Hayat devam ediyor dizisi ile ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu ile ilgili magazin gündemine oturacak bir iddia ortaya attı. Onur Akay, 80 yaşındaki Patrick ile evlenen ve çocuk sahibi olmak isteyen oyuncu Meltem Miraloğlu'nun hırsızlık olayı yaşadığını ve bu yüzden Amerika'ya kaçtığını açıkladı.

MAGAZİN 07.11.2019, 16:43
Meltem Miraloğlu'na hırsızlık iddiası! Onur Akay duyurdu

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programa telefonla bağlanan Onur Akay, magazin gündemni sarsacak açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz hafta Azerbaycan'a giden Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun Amerika'ya gitmeden önce Azerbaycan'a gittiğini ve orada yaşadıklarından dolayı Amerika'ya kaçtığını açıkladı.

"FİLM GALASINA KATILMIŞ"
Azerbaycan'da araştırma yaptığını dile getiren Akay, "Meltem aslında Amerika'ya gitmeden önce Azerbaycan'a gitmiş ve orada bir film galasına katılmış. Film galası sırasında da yanında bulunan şarkıcılarla çok büyük bir olay yaşamış. Yanında bulunanların etrafındaki kişilerin bana söylediği bir iddia var. Tabii çok şaşırdım. Bir hırsızlık olayından bahsettiler. Yani mecburiyetten kaçmış Amerika'ya Meltem. Bunu ben Amerika'dan da yakın çevrelerden öğrendim. Böyle bir olay iddia ediliyor Meltem'le ilgili" şeklinde konuştu.

"PATRICK KENDİNİ KISIRLAŞTIRMIŞ"
32 yaşındaki Meltem Miraloğlu, eşi Patrick'ten bebek sahibi olabilmek için tüp bebek tedavisine başlamıştı. Ancak Onur Akay çift hakkında ilginç bir iddia ortaya attı. Canlı yayında konuşan Akay, "Tüp bebek olayları çıktıktan sonra bende o eyalette bulunan tanıdığım kişilere sordum. Onlarda tüp bebek iddialarını duymuş ama araştırırken burada da çok önemli bir noktaya ulaştım ki; Patrick kendini kısırlaştırmış. Amerika'da belli bir yaştan sonra kendini kısırlaştırıyormuş yaşlı erkekler. Patrick'te kısırlaştırmış ve çocuk olma ihtimali yokmuş." dedi.

Yorumlar (0)