Meltem Miraloğlu ile evlenen Patrick'e oğlundan sitem! "Benim öyle bir babam yok"

Yıllar önce Hayat Devam Ediyor isimli dizide küçük yaşta zorla evlendirilen kızı canlandıran ve bu dizi sayesinde yıldızı parlayan oyuncu Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı bir adamla evlenmişti. Bir çok kişinin dizi gerçek oldu diyerek tepki gösterdiği evlilikte bir darbe de Meltem Miraloğlu'nun evlendiği 80 yaşındaki Patrick isimli kişinin oğlundan geldi.

MAGAZİN 10.10.2019, 23:09 10.10.2019, 23:30
Meltem Miraloğlu ile evlenen Patrick'e oğlundan sitem! "Benim öyle bir babam yok"

Oyuncu Mmeltem Miraloğlu İki hafta önce 80 yaşında Amerikalı zengin bir adamla evlenmişti. Meltem Miraloğlu Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanıp yaptığı açıklamada "Yaş farkı umurumda değil, bizimkisi ilk görüşte aşk. Onun çok genç bir kalbi var" ifadelerine yer vermişti.

İLK ÖNCE EVLATLIK EDİNDİ
Açıklamanın hemen ardından Onur Akay, Meltem'in Patrick tarafından önce evlatlık edinildiği sonra da Patrick'in Meltem'e aşık olduğunu ve ikilinin evlendiklerini duyurmuştu.

"BENİM ÖYLE BİR BABAM YOK"
Evlilikle ilgili detayları ortaya çıkaran 2. Sayfa programı bugün de Patrick ve oğlu hakkında bir olayı açıkladı. 80 yaşındaki Patrick'in oğlu, 32 yaşındaki cici anneyi kabullenemedi ve 'Benim öyle bir babam yok' diyerek resti çekti.

"BİZ LOS ANGELES'A TAŞINACAĞIZ"
Programda yer alan bir diğer detaya göre de; Meltem Miraloğlu'nun abartılı bir şekilde sürekli Patrcik'e sevgi gösterisi yaptığı ve etrafına 'Biz Los Angeles'a' taşınacağız. Bana söz verdi, beni Hollywood starı yapacak' demesi oldu.

Yorumlar (0)