Meltem Miraloğlu evliliği hakkında sessizliğini bozdu

Oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Amerikalı ile evlenince tepkileri üzerine çekti. 32 yaşındaki oyuncu gündeme bomba gibi düşmesinin ardından sessizliğini bozdu. Miraoğlu, "Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil.'' diye konuştu.

MAGAZİN 09.10.2019, 17:09
Meltem Miraloğlu evliliği hakkında sessizliğini bozdu

80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu adından sıkça söz ettirdi ve tepkileri üzerine çekti. Bunun üzerine sessizliğini bozan 32 yaşındaki oyuncu Miraloğlu, "Bizimkisi ilk görüşte aşk" yorumuyla tartışmalara son noktayı koydu.

Yıllar önce yer aldığı Hayat Devam Ediyor dizisinde çocuk yaşta kendisinden yaşça büyük bir adamla evlendirilen çocuk rolünü oynayan Meltem Miraloğlu, 10 gün önce kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlendi. Oyuncunun evliliği magazin gündemine bomba gibi düşerken, gelişmenin ardından oyuncuya tepkiler yağdı.

"ONUN GENÇ BİR KALBİ VAR''

32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, sessizliğini '2. Sayfa' programına bozdu. Meltem Miraloğlu evliliği hakkında, "Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk" dedi.

'EVLİLİK TEKLİFİ ROMANTİKTİ'

Aldığı evlilik teklifinin çok romantik olduğunu söyleyen Miraloğlu, "Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın 'evet' der. Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın." diye konuştu.

"BENİM TERCİHİM''

Olayın duyulmasının ardından ailesinin büyük tepki gösterdiği iddia edilirken; Meltem Miraloğlu, "Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)