Melisa’nın velayeti artık Acun Ilıcalı’nın

Kasım 2018'de anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa'nın velayeti, baba Ilıcalı'ya verildi. Subaşı, mahkemenin velayet kararı sonrası sosyal medyadan açıklama yaptı.

MAGAZİN 07.02.2019, 20:15
Melisa’nın velayeti artık Acun Ilıcalı’nın

Hürriyet'in haberine göre; eski eşler Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, kızları Melisa’nın velayetinin babasına verilmesi konusunda anlaşarak mahkemeye başvurdu. Mahkeme, Melisa'nın velayetinin baba Acun Ilıcalı’ya verilmesine karar verdi.

TV8 kanalının sahibi başarılı yapımcı ile Şeyma Subaşı'nın 14 aylık evliliği 2018'de sona ermişti.

ŞEYMA SUBAŞI'DAN VELAYET AÇIKLAMASI
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Şeyma Subaşı, "Velayet kararını saygıyla karşılıyoruz. Önemli olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi ile birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben, kızımız Melşsa'yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz. Kızımız Melisa, bu süreçte benimle yaşamaya, babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek. Acun Bey ile evliliğimizi iki medeni insan olarak noktaladık. Bundan sonra kızımızın mutluluğu için her zaman annesi ve babası olarak görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
30°
açık