Melis Buse Betkayan Kısmetse Olur programının 2. yüzünü açıkladı!

Seda Akgül'ün sunduğu Kısmetse Olur programının yarışmacılarından gelin adayı Melis Buse Betkayan programın ikinci yüzünü açıkladı. Canlı yayında şaşırtan gerçekleri anlatan gelin adayı Betkayan, "Her şey kurguydu biz cast ekibiydik" dedi

Melis Buse Betkayan Kısmetse Olur programının 2. yüzünü açıkladı!

Bir döneme damga vuran Seda Akgül'ün sunduğu Kısmetse Olur programının gelin adayı Melis Buse Betkayan 2. sayfa programına konuk oldu. 


Canlı yayında şaşırtan itiraflarda bulunan Betkayan, "Her şey kurguydu biz cast ekibiydik" dedi 


"YAPIM ŞİRKETİ KANDIRDI İNSANLARI"


Canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulunan Melis Buse Betkayan, yarışma hakkında şunları söyledi: "Yarışmanın üzerinden 2-3 sene geçti ama bir ömür geçse de olurdu.Güzeldi bitti. Unutulsun istemiyorum sonuçta oradan tanındım. yoksa beni kimse tanımıyordu sıradan bir insandım hala da öyleyim. Çok severek yaptığım bir iş değildi ve bitti. Sonuçta hepimiz casttık. Hiçbir gerçeklik payı olmayan kurgudan oluşan bir işti. ben bu işe bilerek başladım ama evlilik programı olacağını bilmiyordum. İnsanların bunu gerçek zannetmesi üzücü. Yapım şirketi kandırdı insanları.


"3 YILLIK SÖZLEŞMEM VARDI"


Beni etkileyen bir durum olmadı. Ben oyuncu olmak istedim bunun için katıldım. Oradan olan biri oyuncu olamıyor çünkü önünüze bir set koyuyorlar. Benim 3 yıllık sözleşmem vardı daha yeni bitti.


"BAHAR CANDAN'IN NEREDEN GELDİĞİNİ BİLİYORUZ"


Betkayan, Bahar Candan ile Kısmetse Olur yarışmasının sunucusu Seda Akgül arasında olan tartışma hakkında da konuştu. Akgül'ü çok sevdiğini belirten Melis Buse Betkayan, Bahar Candan'ı sözleriyle adeta yerden yere vurdu. Betkayan, Candan için, "Onun nereden geldiğini biliyoruz. Köyünde çıkıp geldi. 40 K harcıyorum falan diyor. Onun babası bir akademisyen bu para nereden geliyor. Bir akademisyenin ne kadar kazandığını biliyoruz." dedi.

YORUM EKLE