Mehmet Günsür kimdir? Kaç yaşında? Mehmet Günsür'ün mayolu dans görüntüleri çok konuşulacak!

İtalyan eşi Katerina Mongio, çocukları ve dostlarıyla tatildeki görüntüleri ile çok konuşulan Mehmet Günsür kimdir? Kaç yaşında? Mehmet Günsür ile ilgili bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz. İşte Mehmet Günsür'ün mayolu dans görüntüleri...

MAGAZİN 06.08.2018, 15:16
Mehmet Günsür kimdir? Kaç yaşında? Mehmet Günsür'ün mayolu dans görüntüleri çok konuşulacak!

Mehmet Günsür ve ailesi kiraladıkları ‘Akif Y’ ve ‘Ziya Efe 1’ isimli gulet tekneyle akşam saatlerinde limandan ayrılan grup, soluğu ıssız bir koyda aldı. İki tekneyi yan yana bağlayan ekip denize atlama yarışı yaptılar.

Ünlü oyuncunun tekne üzerindeki merdivenlerde yaptığı dans objektife böyle yansıdı. Teknede çiftin dostlarının yanı sıra anneleri de vardı.

MEHMET GÜNSÜR KİMDİR?

Oyuncu Mehmet Günsür, 8 Mayıs 1975'te İstanbul'da doğdu. Annesi Sibel Günsür ve Babası da Teoman Günsür'dür. Modern bale koreografı olan Zeynep Günsür adında bir ablası vardır. 4 yaşından itibaren yüzme, kayak ve tenis sporlarıyla ilgilenen oyuncu, İtalyan lisesinde eğitim aldıktan sonra Marmara Üniversitesi Reklamcılık Bölümü'nü bitirdi. Müzik grubuyla birlikte konserler verdi ve dört yıl boyunca restoran işletti.

Oyunculuk eğitimini 25 yaşında almaya başlayan Günsür'ün, ilk kamera karşısı deneyimi 7 yaşında rol aldığı ''Sana'' reklamıydı. Ardından birçok markanın reklam yüzü oldu. 1988 yılında ilk kez profesyonel oyunculuğa adım atıp TRT'de yayınlanan "Geçmiş Zaman Mimozaları" adlı dizide rol aldı. Bir süre oyunculuğa ara verdi ve bu dönemde Roxy isimli mekanı işletti ve aynı zamanda "The Dawn" isimli müzik grubunda çaldı. Oyuncu olarak ilk fark edildiği film Ferzan Özpetek'in 1997 yılı yapımı "Hamam" oldu. Bu filmin ardından oyunculuk kariyerini geliştirmeye karar verdi. ''Hamam' filmi sayesinde İtalya'dan bir tiyatro teklifi aldı. "Bent" adındaki bir oyunda başrol oynaması teklif edildi. 1998 yılında 23 yaşında iken teklifi kabul ederek İtalyan tiyatrosuyla 4 sene turne yaptı.

Günsür, 1998 yılında Star TV'de yayınlanan "Sır Dosyası" adlı dizide çaylak dedektif rolünde oynadı. 2000 yılına gelindiğinde "Hayal Kurma Oyunları" adlı filmde Tarık Akan ile birlikte rol aldı. Kariyerine İtalya'da devam eden Günsür, 2001 yılında "Tommaso" ve "Guida", 2002 yılında "L'Italiano" ve 2003 yılında "Papa Buono,II" adlı İtalyan yapımların yer aldı. 2003 yılında "O Şimdi Asker" adlı sinema filminde alkolik bir genci canlandırdı. Aynı yıl "Pilli Bebek" adlı televizyon dizisinde boy gösterdi. "Anlat İstanbul" adlı filmde oynadı.

''MUHATEŞEM YÜZYIL'' İÇİN TÜRKİYE'YE DÖNDÜ

Oyuncunun TV ekranlarında dikkat çektiği çalışmalar, 2004 yapımı "Kasırga İnsanları" ve 2005 yapımı "Beyaz Gelincik" adlı dizilerle oldu. 2007 yılında "Fall Down Dead" adlı sinema filminde Dominique Swain, David Carradine gibi isimlerle birlikte rol aldı. Ailesiyle beraber İtalya'da yaşarken ' 'Muhteşem Yüzyıl'' dizisi için Türkiye'ye geri döndü. 2014 yılında "Unutursam Fısılda" isimli filmde yer aldı.

Mehmet Günsür, 2006 yılında İtalyan yönetmen Katerina Mongio ile evlendi. Ali, Maya ve Cloe adlarında 3 çocuğu vardır.

Yorumlar (0)
25°
az bulutlu