Mehmet Ali Erbil'in son sağlık durumu nasıl? İşte doktorunun açıklaması

Mehmet Ali Erbil'in son durumu ile ilgili doktoru Jan Klod Kayuka'dan açıklama geldi. Geçen hafta 2 kez hastaneye kaldırılan Erbil, sevenlerini korkutmuştu. Doktoru Erbil'in sağlık durumuna ilişkin, “Mehmet Ali Bey’in ameliyat olması gibi bir durum şu an söz konusu değil. Toplardamar sisteminde iki noktada pıhtı var...'' diye açıklama yaptı.

MAGAZİN 13.11.2019, 11:05
Mehmet Ali Erbil'in son sağlık durumu nasıl? İşte doktorunun açıklaması

Mehmet Ali Erbil'in son dakika sağlık durumuna ilişkin doktorundan açıklama geldi. Geçen hafta iki kez hastaneye kaldırılan ve sevenlerini üzen Mehmet Ali Erbil, dün ameliyat iddiasıyla yeniden gündeme geldi. 

İki beyin damarında tıkanıklık olduğu belirlenen Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacağı için ameliyat masasına yatacağı iddia edildi. 

DOKTORUNDAN AÇIKLAMA GELDİ

Sanatçının tedavisini yürüten Dr. Jan Klod Kayuka konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı...

“Mehmet Ali Bey’in ameliyat olması gibi bir durum şu an söz konusu değil. Toplardamar sisteminde iki noktada pıhtı var. Bu da aşırı baş ağrısı yapıyor. Ağrısını ve pıhtılaşmayı önleyen tedavi süreci devam ediyor. İki gün önce de kaçış sendromu hastalığıyla ilgili ilaçlar aldı. Şu anda durumunda bir değişiklik yok. Bu tür haberler ailesini çok yıpratıyor. Biraz daha hassasiyet lütfen.”

Yorumlar (0)