MasterChef yarışmacısı Orhan Eren 14. bölümde baygınlık geçirdi

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'te hem korku hem de heyecan dolu anlar yaşandı. Yarışmacı Orhan Eren yayınlanan 14. bölümde dokunulmazlık oyunu sonuçları açıklanırken heyecana ve strese dayanamayıp baygınlık geçirdi. Eren'nin zaten birkaç gündür rahatsız olduğu ortaya çıktı.

MAGAZİN 17.09.2019, 12:42
MasterChef yarışmacısı Orhan Eren 14. bölümde baygınlık geçirdi

MasterChef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan 14. bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı. Yarışmacı Orhan Eren dokunulmazlık oyununun ardından oylama sonucu açıklanırken heyecana dayanamayıp baygınlık geçirdi. Ancak yarışmacı Eren'in birkaç gündür rahatsız olduğu ve çekimler devam ederken serum yediği öğrenildi. 

Somer Şef ise yarışmacının sağlık durumu hakkında bilgi vererek, Orhan'ın durumunun iyi olduğu, evde dinlenlendiği ve yeniden program katılacağını söyledi.

Orhan Eren kimdir?

Orhan Eren 46 yaşında ve uzun yıllardır sektör içinde yer alan tecrübeli bir isim. İlkokul yıllarından beri çalışan Orhan Eren şimdilerde kendine ait bir restoran işletiyor. Ortaokulu ve liseyi açıktan tamamlayan Orhan Eren'in yarışmadaki ilk sözleri, "Kambersiz düğün olmaz dedim ve geldim. Mutluyum, geri dönmek önemli Her şey bitti dediğiniz an hayat yeniden başlıyor. Yemeği herkes biliyor ama hayatta öğrenecek çok daha fazla şey var. Her şey şef olmakla bitmiyor. Daha tamamlanması gereken çok şey var. Hem ben onlara öğreteceğim, hem de onlardan öğreneceğim." olmuştu.

Yorumlar (0)