MasterChef Türkiye'de son bölümde bir ilk yaşandı

TV8 ekranlarında yayınlanan program MasterChef Türkiye'nin 22 Eylül Pazar akşamı yayınlanan bölümünde bir ilk yaşandı. Jüriler, oylama sonucunda iki takımında hamburgerini beğenmeyerek ödül vermemeye karar verdi. Jüri Somer Sivrioğlu, "İki hamburgerden herhangi birine ödül vermek, şefliği ve hamburgere büyük saygısızlık olur.'' diye konuştu.

MAGAZİN 23.09.2019, 11:57 23.09.2019, 12:07
MasterChef Türkiye'de son bölümde bir ilk yaşandı

TV8'in yayınlanan 'MasterChef Türkiye' yarışmasında kaptanlık ve ödül oyunları heyecanı yaşandı. Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin jüri üyesi olduğu 'MasterChef Türkiye'nin 17. bölümü, 22 Eylül Pazar akşamı yayınlandı. Son bölümde, iki takımında hamburgerini beğenmeyen jüri iki takımada ödül vermeme kararı aldı. 

Bayrak yarışı sonrası çıkan tabaklardan memnun kalmayan şefler, şaşırtan bir karara imza attı. Oylama sonucu jüri, iki takımın hamburgerlerini de beğenmedi.

İki takımada ödül yok

Jüri adına konuşan Somer Sivrioğlu, "İki hamburgerden herhangi birine ödül vermek, şefliği ve hamburgere büyük saygısızlık olur. O nedenle iki takıma da ödül vermemeye karar verdik" dedi.

Yorumlar (0)