MasterChef'ten kovulan Murat Özdemir'in kan dondurdu! O videoya tepki yağdı

MasterChef yarışmasıyla tanınan ve agresif tavırları nedeniyle yarışmadan kovulan Murat Özdemir'in sosyal medyadan paylaştığı video büyük tepki topladı. Murat Özdemir elinde tuttuğu papağana eziyet ettiği video kan dondurdu. Paylaştığı papağana işkence videosu ile infial yaratan Murat Özdemir gözaltına alındı.

MAGAZİN 18.12.2018, 10:04
MasterChef'ten kovulan Murat Özdemir'in kan dondurdu! O videoya tepki yağdı

MasterChef programındaki performansıyla adını duyuran Murat Özdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı kan donduran papağana eziyet ettiği videosuyla büyük tepki çekti. Murat'ın alkollü olduğu ve küfrettiği ise gözlerden kaçmadı.

GÖZALTINA ALINDI

Paylaştığı papağana işkence videosu ile infial yaratan Murat Özdemir gözaltına alındı. Hayvan severler Murat Özdemir'e tepki için Beşiktaş Ortaköy'de evinin önünde toplandı. Harekete geçen polis, Murat Özdemir'i evinde gözaltına alırak Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ne götürdü.

Papağana da el konularak muhafaza altına alındı.

BAKANLIK HAREKETE GEÇTİ

Öte yandan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Toplumda infial uyandıran ve vicdanlarımızı derinden sarsan videoyu üzüntüyle izledim. İlgili şahıs hakkında Bakanlık olarak suç duyurusunda bulunulması için talimat verdim. Ayrıca şiddet gören papağanın güvenli bir ortama alınması için de Bakanlık olarak girişimlere başladık" mesajını paylaştı."YETKİLİLERİ

GÖREVE DAVET EDİYORUM"

Alkollü olduğu gözlerden kaçmayan Murat Özdemir'in papağanına yaptıkları sosyal medyada olay oldu. Murat'ın videosunda papağanına eziyet ettiği ve küfür ettiği gözüküyor. Papağanının acı içerisinde bağırışları ise hayvan sevenlerin yüreklerini dağladı. Eline aldığı papağanın boğazını sıkarak işkence yapan Özdemir için sosyal medya kullanıcıları Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Twitter adresine çok sayıda şikayette bulundu.

NOT: Yayın politikamız gereği hayvana şiddet içeren bu videoyu yayınlamıyoruz.

Yorumlar (0)