Masterchef'te değişiklik! Dokunulmazlık oyunu kalktı!

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef format değiştiriyor. 7'den 70'e herkesi ekran başına kilitleyen program, içeriğinde değişikliğe gidiyor. Her hafta birbirinden zor ve lezzetli yemekleri jüriye beğendirmeye çalışan yarışmacılar, tüm marifetlerini ekran önünde gösteriyor. Peki yarışma formatı artık nasıl olacak? Programda nasıl bir gelişme yaşandı? Neler oldu? sorularının cevabı haberimizde...

MAGAZİN 04.12.2019, 15:13
Masterchef'te değişiklik! Dokunulmazlık oyunu kalktı!

Masterchef tüm heyecanıyla izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Jüri koltuğunda  Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danila Zanna'nın oturduğu yarışmada sona yaklaşılırken yarışmanın formatında değişikliğe gidildi. Birbirinden lezzetli ve zor yemekleri jüriye beğendirmeye çalışan yarışmacılar artık dokunulmazlık oyununu oynamayacak. Bu haber tüm kulis planlarını da suya düşürdü.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Masterchef'te dün akşamki dokunulmazlık oyununda Mavi ve Kırmızı takım  tüm vatandaşlara hizmet veren rehabilite merkezinde 11 engelli bireye yemek yaptı. Ancak tadım yapan bir misafir her iki takıma da oy kullandığı için oylar eşit çıktı. Bu yüzden şefler herkesin eleme adayını belirleyecek oyuna katılmasına karar verdi.

KENDİNİ TOPARLA UYARISI

MasterChef'te akşam tüm yarışmacıların girdiği eleme adayı belirleme oyununda Danillo Şef'in kış tüneli yemeği yapıldı. Yarışmacıların kıyasıya mücadelesine sahne olan yemeği en iyi Batuhan yaptı. Ardından da Cemre, Ekin, Güzide ve Alican potaya girme tehlikesini atlattı. Son ikiye yemekte malzemesi eksik olan Yasin ve Rıfat kaldı. Ve şefler ilk eleme adayı olarak Yasin'i belirledi. Rıfat için de 'kendisini toparlamazsa fazla kalıcı' olamayacağı uyarısını yaptılar.

Bu akşam oynanacak oyunda kaybeden takım yine elenecek yarışmacının belirleneceği bir oyun oynayacak ve ikinci eleme adayı ortaya çıkacak. Perşembe akşamı da üçüncü eleme adayı belirlenecek ve cuma gecesi de Masterchef'e veda eden isim belli olacak.

Yorumlar (0)